دانلود زیرنویس فارسی فیلم Haze 2005

  • زبان :Japanese کیفیت :BluRay
  • فرمت :SRT نام فیلم :هاز
  • مدت زمان :49دقیقه محصول :Japan
  • کارگردان :Shin'ya Tsukamoto نویسنده :Shin'ya Tsukamoto
  • امتیاز IMDB :6.6 از 2,218 رای رده سنی :18
  • ستارگان :Shin'ya Tsukamoto , Takahiro Murase , Takahiro Kandaka
  • Fa
  • En
مردی از خواب بیدار می شود که خود را در یک پیچ و خم بتونی راهروها قفل کند که در آن به سختی می تواند حرکت کند. او به خاطر نمی آورد که چرا آنجا است یا چگونه به آنجا رسید. او صدمه وحشتناکی در معده دارد و به آرامی خونریزی می کند تا مرگ.
A man wakes up to find himself locked in a cramped concrete maze of corridors, in which he can barely move. He doesn't remember why he is there or how he got there. He has a terrible stomach injury and is slowly bleeding to death.

دانلود زیرنویس فارسی Haze 2005 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم هاز 2005

 Persian subtitles for Haze 2005

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(1398/12/27)، قرار گرفت

 

فیلم Haze ( هاز ) محصول سال 2005 ( 1384 ) میباشد که توسط Shin'ya Tsukamoto در کشور Japan ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 6.6/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: مردی از خواب بیدار می شود که خود را در یک راهرو بتونی بسیار ریز و درشت محصور قفل کند ، که در آن به سختی می تواند حرکت کند. او به خاطر نمی آورد که چرا آنجا است یا چگونه به آنجا رسید. او صدمه وحشتناکی در معده دارد و به آرامی خونریزی می کند تا مرگ. او شروع به لبه کردن راه خود را در امتداد راهروهای پیچ و خم مانند مانند ، فقط برای دیدن افراد دیگر که تحت آزمایش های وحشتناک خود هر چند سوراخ در دیوارها است. نتوانست راهی برای یافتن پیدا کند ، سرانجام دست از مبارزه می کشد و تسلیم می شود. به سختی با سلامتی خود چسبیده و با آخرین لحظات قدرت خود را می کشد و با یک زن در مکانی پر از اجساد شناور ملاقات می کند. این زن و مرد هر دو سعی می کنند به یاد بیاورند که از کجا آمده اند ، اما خاطرات آنها به قدری نامشخص است که حتی مطمئن نیستند که می خواهند برگردند. مرد اصرار دارد که تسلیم شود ، اما زن معتقد است که این تقصیر او نبوده و حاضر به تسلیم شدن نیست. او با اکراه موافقت می کند که به او کمک کند ، زیرا سعی می کند از کنار اجساد شنا کند. هیچکدام از آنها نمی توانند پایان باورنکردنی سفر را تصور کنند.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.