دانلود زیرنویس فارسی Wo die wilden Kerle wohnen 2009

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :جان وو wilden Kerle wohnen
  • مدت زمان :1ساعت 41دقیقه محصول :Germany
  • کارگردان :Spike Jonze نویسنده :Spike Jonze , Dave Eggers , Warner Bros. , Legendary Entertainment , Village Roadshow Pictures
  • امتیاز IMDB :6.8 رده سنی :6
  • ستارگان :Max Records , Catherine O'Hara , Forest Whitaker
  • Fa
  • En
یک پسر جوان به نام مکس دارای تخیل فعال است و اگر با دیگران همراه با آنچه که می خواهد، متناسب با آن رفتار کند، مناسب خواهد بود. حداکثر - پس از یک حادثه با کلر (خواهرش) و دوستانش، و پس از یک تندروی که او به عنوان نتیجه مادرش توجه بیشتر به دوست پسر او را نسبت به او می اندازد - فرار از خانه. در همان زمان لباس گرگ خود را با خود حمل می کرد، مکس نه تنها از لحاظ جسمی فرار می کرد، بلکه به سوی یک جهان در تخیل او می رفت. این جهان، یک اقیانوس دور است، توسط حیوانات وحشی بزرگ، از جمله یکی به نام کارول است که بسیار شبیه به حداکثر خود را در خلق و خوی ساکن است. به جای مصرف حداکثر مانند آنهایی که به طور معمول با موجوداتی از نوع خود هستند، چیزهای وحشی دوست Max Max بعد از اینکه او خود را پادشاهی می کند که می تواند تمام مشکلات خود را به طرز جادویی حل کند.
A young boy named Max has an active imagination, and he will throw fits if others don't go along with what he wants. Max - following an incident with Claire (his sister) and her friends, and following a tantrum which he throws as a result of his Mother paying more attention to her boyfriend than to him - runs away from home. Wearing his wolf costume at the time, Max not only runs away physically, but runs toward a world in his imagination. This world, an ocean away, is inhabited by large wild beasts, including one named Carol who is much like Max himself in temperament. Instead of eating Max like they normally would with creatures of his type, the wild things befriend Max after he proclaims himself a king who can magically solve all their problems.

دانلود زیرنویس فارسی Wo die wilden Kerle wohnen 2009 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم جان وو wilden Kerle wohnen 2009

نسخه هماهنگ با BluRay ، DVD ، BRRip اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/09)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Wo die wilden Kerle wohnen 2009

دانلود زیرنویس فارسی Wo die wilden Kerle wohnen

 

فیلم Wo die wilden Kerle wohnen ( جان وو wilden Kerle wohnen ) محصول سال 2009 (1388) میباشد که توسط Spike Jonze در کشور Germany ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 6.8/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: آرزوی فرار و ماجراجویی، یک پسر جوان از خانه بیرون می رود و بادبان به جزیره پر از موجودات است که او را به عنوان پادشاه خود می گیرد.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.