دانلود زیرنویس فارسی What a Wonderful Family! 2016

  • زبان :Japanese کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :چه خانواده فوق العاده!
  • مدت زمان :1ساعت 48دقیقه محصول :Japan
  • کارگردان :Yôji Yamada نویسنده :Yôji Yamada , Emiko Hiramatsu , Asahi Broadcasting Corporation (ABC) , Gyao , Hakuhodo DY Media Partners
  • امتیاز IMDB :7.0 رده سنی :-
  • ستارگان :Isao Hashizume , Kazuko Yoshiyuki , Masahiko Nishimura
  • Fa
  • En
یک همسر (ایسا هشیزیم) و همسر (کازوکو یوسویوکی) برای 50 سال ازدواج کرده اند. برای روز تولدش، شوهر از همسرش می خواهد که برای روز تولدش چه می خواهد. او پاسخ می دهد که او طلاق می خواهد. اعلامیه طلاق همسر، تمام خانواده را به هرج و مرج تبدیل می کند. فرزندان آنها به شدت به حالت ناامیدی رسیده اند تا این خبر را از جدایی شنید. در میان تاریکی ناگهانی زندگی، هر یک از اعضای خانواده شروع به افشای شکایات مربوطه می کنند.
A husband (Isao Hashizume) and wife (Kazuko Yoshiyuki) have been married for 50 years. For her birthday, the husband asks the wife what she wants for her birthday present. She replies that she wants a divorce. The wife's divorce announcement sends the entire family into chaos. Their children are much thrown into a state of panic to hear this news of separation. Amid the sudden tumult of life, each member of the family begins to publicize respective grievances.

دانلود زیرنویس فارسی What a Wonderful Family! 2016 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم چه خانواده فوق العاده! 2016

نسخه هماهنگ با BRRip اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/27)، قرار گرفت

 Persian subtitles for What a Wonderful Family! 2016

دانلود زیرنویس فارسی What a Wonderful Family!

 

فیلم What a Wonderful Family! ( چه خانواده فوق العاده! ) محصول سال 2016 (1394) میباشد که توسط Yôji Yamada در کشور Japan ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.0/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: یک همسر (ایسا هشیزیم) و همسر (کازوکو یوسویوکی) برای 50 سال ازدواج کرده اند. برای روز تولدش، شوهر از همسرش می خواهد که برای روز تولدش چه می خواهد. او پاسخ می دهد که او طلاق می خواهد. اعلامیه طلاق همسر، تمام خانواده را به هرج و مرج تبدیل می کند. فرزندان آنها به شدت به حالت ناامیدی رسیده اند تا این خبر را از جدایی شنید. در میان تاریکی ناگهانی زندگی، هر یک از اعضای خانواده شروع به افشای شکایات مربوطه می کنند.

  

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
دانلود زیرنویس فارسی What a Wonderful Family! 2016
5 از 1 رای
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.