دانلود زیرنویس فارسی Way Back Home 2013

  • زبان :Korean کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :راه برگشت به خانه
  • مدت زمان :2ساعت 11دقیقه محصول :South Korea
  • کارگردان :Eun-jin Pang نویسنده :Jeong-Beom Lee , Jung-Hwa Lee , Dasepo Club , CJ Entertainment , Neon Productions
  • امتیاز IMDB :7.6 رده سنی :-
  • ستارگان :Do-yeon Jeon , Soo Go , Claudette Lalí
  • Fa
  • En
جونگ یون یک همسر مراقب و مادر و زن حساس است که می بیند که هزاران مایل از خانه به یک آزمایش قانونی فرو می رود. پس از سالها برنامه ریزی، او و شوهرش جونگ بئو یک فروشگاه تعمیر خودرو بدن را باز می کنند تا تنها به بررسی همه چیزهایی که آنها برای دور انداختن زمانی که یک وام جونگ بئو پیش فرض ها تضمین شده بود، ببینند. در مواجهه با ناامیدی مالی، این زن و شوهر به مبارزه بدی در مورد پول می پردازد و جونگ یون را دور می اندازد و فقط یک یادداشت مرموز می گذارد و می گوید، او چند روز دیگر خواهد ماند. هنگامی که او به دنبال عصبی در فرودگاه اورلی در پاریس با بیش از 30 کیلوگرم کوکائین در چمدان خود است، شروع یک کابوس کره زمین است که با یک دوست قدیمی و یک گمانه وسوسه انگیز آغاز شد.
Jeong Yoon is a caring wife and mother and a sensitive woman who finds herself plunged into a legal ordeal thousands of miles from home. After years of planning, she and her husband Jong Bae open an auto body repair shop, only to see everything they've worked for stripped away when a loan Jong Bae had guaranteed defaults. Facing financial despondency, the couple gets into a vicious fight about money, sending Jeong Yeon away, leaving only a cryptic note saying she'll be back in a few days. When she turns up looking nervous at Orly Airport in Paris with over 30 kilograms of cocaine in her luggage, it is the beginning of a globe-spanning nightmare that began with an old friend and a tempting proposition.

دانلود زیرنویس فارسی Way Back Home 2013 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم راه برگشت به خانه 2013

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/05)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Way Back Home 2013

دانلود زیرنویس فارسی Way Back Home

 

فیلم Way Back Home ( راه برگشت به خانه ) محصول سال 2013 (1392) میباشد که توسط Eun-jin Pang در کشور South Korea ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.6/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: جونگ یون یک همسر مراقب و مادر و زن حساس است که می بیند که هزاران مایل از خانه به یک آزمایش قانونی فرو می رود. پس از سالها برنامه ریزی، او و شوهرش جونگ بئو یک فروشگاه تعمیر خودرو بدن را باز می کنند تا تنها به بررسی همه چیزهایی که آنها برای دور انداختن زمانی که یک وام جونگ بئو پیش فرض ها تضمین شده بود، ببینند. در مواجهه با ناامیدی مالی، این زن و شوهر به مبارزه بدی در مورد پول می پردازد و جونگ یون را دور می اندازد و فقط یک یادداشت مرموز می گذارد و می گوید، او چند روز دیگر خواهد ماند. هنگامی که او به دنبال عصبی در فرودگاه اورلی در پاریس با بیش از 30 کیلوگرم کوکائین در چمدان خود است، شروع یک کابوس کره زمین است که با یک دوست قدیمی و یک گمانه وسوسه انگیز آغاز شد.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.