دانلود زیرنویس فارسی Universal Soldier: Regeneration 2009

 • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
 • فرمت :SRT نام فیلم :سرباز جهانی: بازسازی
 • مدت زمان :1ساعت 37دقیقه محصول :USA
 • کارگردان :John Hyams نویسنده :Richard Rothstein , Christopher Leitch , Foresight Unlimited , Signature Pictures , Baumgarten Management and Productions (BMP)
 • امتیاز IMDB :5.2 رده سنی :R
 • ستارگان :Dolph Lundgren , Jean-Claude Van Damme , Andrei Arlovski
 • Fa
 • En
با استفاده از تکنولوژی بالا به سرقت رفته، تروریست ها نسل بعدی Soldier را ایجاد کرده اند - یک جنگنده نخبه ای که به صورت ژنتیکی به یک ماشین کشتار قابل برنامه ریزی تبدیل شده است. با این "UniSol" (قهرمان سابق UFC قهرمان سنگین وزن آندره "Pit Bull" Arlovski) به رهبری راه، آنها راکتور تصفیه شده چرنوبیل فلج شده را به رسمیت شناختن، تهدید به رها کردن ابر رادیواکتیو کشنده است. تنها کسی که می تواند آنها را متوقف کند Luc Deveraux (Jean-Claude Van Damme)، یک UniSol است که سالها از کار افتاده است. Deveraux مجددا فعال و بازآموزی می شود تا حمله قلعه ای به شدت مسلح انجام دهد. اما در داخل، او تنها دو نفر از این رزمندگان عملا ناپذیر را کشف نمی کند. اندرو اسکات (Dolph Lundgren)، دشمن UniSol شرورانه Deveraux از سرباز اصلی جهانی، مخفیانه دوباره احیا شده و ارتقا یافته است. در حال حاضر، این جنگجویان نخبه قفل شده اند، بارگیری و برنامه ریزی شده برای کشتن؛ و سرنوشت میلیونها نفر در این مرحله به مرحله نهایی رسید.
With stolen top-secret technology, terrorists have created a next-generation Universal Soldier - an elite fighter genetically altered into a programmable killing machine. With this "UniSol" (Former UFC Heavyweight Champion Andrei "The Pit Bull" Arlovski) leading the way, they seize the crippled Chernobyl nuclear reactor, threatening to unleash a lethal radioactive cloud. The only one who can stop them is Luc Deveraux (Jean-Claude Van Damme), a UniSol who's been decommissioned for years. Reactivated and retrained, Deveraux must make a full-out assault on the heavily armed fortress. But inside, he'll discover not one but two of these virtually indestructible warriors. Andrew Scott (Dolph Lundgren), Deveraux's vicious UniSol enemy from the original Universal Soldier, has been secretly reanimated and upgraded. Now, these elite fighters are locked, loaded and programmed to kill; and the fate of millions hinges on this high-action showdown.

دانلود زیرنویس فارسی Universal Soldier: Regeneration 2009 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم سرباز جهانی: بازسازی 2009

نسخه هماهنگ با DVD اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/05)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Universal Soldier: Regeneration 2009

دانلود زیرنویس فارسی Universal Soldier: Regeneration

 

فیلم Universal Soldier: Regeneration ( سرباز جهانی: بازسازی ) محصول سال 2009 (1387) میباشد که توسط John Hyams در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 5.2/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: با استفاده از تکنولوژی بالا به سرقت رفته، تروریست ها نسل بعدی Soldier را ایجاد کرده اند - یک جنگنده نخبه ای که به صورت ژنتیکی به یک ماشین کشتار قابل برنامه ریزی تبدیل شده است. با این & quot؛ UniSol & quot؛ (قهرمان سابق UFC قهرمان سنگین وزن آندره و "Pit Bull" و "Arlovski") به رهبری راه، آنها راکتور تصفیه شده فسیلی چرنوبیل را به رسمیت شناختن، تهدید به رها کردن ابر رادیواکتیو کشنده است. تنها کسی که می تواند آنها را متوقف کند Luc Deveraux (Jean-Claude Van Damme)، یک UniSol است که سالها از کار افتاده است. Deveraux مجددا فعال و بازآموزی می شود تا حمله قلعه ای به شدت مسلح انجام دهد. اما در داخل، او تنها دو نفر از این رزمندگان عملا ناپذیر را کشف نمی کند. اندرو اسکات (Dolph Lundgren)، دشمن UniSol شرورانه Deveraux از سرباز اصلی جهانی، مخفیانه دوباره احیا شده و ارتقا یافته است. در حال حاضر، این جنگجویان نخبه قفل شده اند، بارگیری و برنامه ریزی شده برای کشتن؛ و سرنوشت میلیونها نفر در این مرحله به مرحله نهایی رسید.

  

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

مرتبط:

 • دانلود زیرنویس universal soldier regeneration 2009
 • دانلود زیرنویس فارسی فیلم universal soldier day of reckoning 2012
 • دانلود دوبله فارسی فیلم universal soldier regeneration 2009
 • دانلود فیلم universal soldier regeneration 2009
 • دانلود فیلم universal soldier 3
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
 • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
 • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.