دانلود زیرنویس فارسی The Terror Live 2013

  • زبان :Korean کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :ترور زنده
  • مدت زمان :1ساعت 37دقیقه محصول :South Korea
  • کارگردان :Byung-woo Kim نویسنده :Byung-woo Kim , Cine2000
  • امتیاز IMDB :7.2 رده سنی :-
  • ستارگان :Duk-moon Choi , Jin-ho Choi , Jung-woo Ha
  • Fa
  • En
Young-hwa یون، هنگامی که یک لنگر خبری ملی، بالا می رود، به اخبار رادیویی کاهش می یابد. یک روز، در طول نمایش رادیویی خود، تهدید به انفجار پل مپو می شود. در حالی که به عنوان یک فریاد زدگی به پا خیزد، پل تنها 10 دقیقه بعد به قطعه می رسد. یون برای رسیدن به حرفه خود به مسیر، تلاش می کند تا یک پخش زنده انحصاری را بگیرد. تروریست ها در مقابل تقاضای هزینۀ سنگینی می کنند و منحصر به فرد می شود. تروریست ها نشان می دهد که او یکی از کارگران ساختمانی پل مپو است و از اتهام رییس جمهور برای همکارانش که در اثر کارشان فوت کرده است، خواسته است. با این حال، دولت خواسته ها را رد می کند و اعتصابات تروریست ها دوباره انجام می شود. در حالی که تلاش برای متقاعد ساختن دولت و تروریست ها، بسیار سخت است، یون متوجه می شود که یک بمب بر روی او نصب شده است و در معرض ترس است.
Young-hwa Yoon, once a top, national news anchor, gets demoted to radio news. One day, a call comes in during his radio show threatening to blow up Mapo Bridge. While it is brushed off as a prank call, the bridge ends up getting blown to pieces just 10 minutes later. To get his career back on track, Yoon tries to grab an exclusive live broadcast. The terrorist demands a hefty sum in exchange and the exclusive gets aired. The terrorist reveals he is one of the construction workers of Mapo Bridge and demands the President's apology for his coworkers who died on the job. However, the government dismisses the demands, and the terrorist strikes again. While efforts to convince both the government and the terrorist go awry, Yoon realizes there is a bomb rigged on him and falls in sheer terror.

دانلود زیرنویس فارسی The Terror Live 2013 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم ترور زنده 2013

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/05)، قرار گرفت

 Persian subtitles for The Terror Live 2013

دانلود زیرنویس فارسی The Terror Live

 

فیلم The Terror Live ( ترور زنده ) محصول سال 2013 (1392) میباشد که توسط Byung-woo Kim در کشور South Korea ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.2/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: Young-Hwa Yoon، هنگامی که یک لنگر اخبار مهم ملی می خواهد عنوان خود را از طریق یک پخش زنده تلویزیونی منحصر به فرد با یک تروریست دریافت کند.

  

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.