دانلود زیرنویس فارسی The mother of pearl button 2015

  • زبان :Spanish کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :مادر مروارید دکمه
  • مدت زمان :1ساعت 22دقیقه محصول :France
  • کارگردان :Patricio Guzmán نویسنده :Patricio Guzmán , Atacama Productions , Valdivia Film , Mediapro
  • امتیاز IMDB :7.5 رده سنی :12
  • ستارگان :Patricio Guzmán , Raúl Zurita
  • Fa
  • En
اقیانوس حاوی تاریخ تمام بشریت است. دریا تمام صداهای زمین و کسانی که از فضای بیرونی می آیند. آب از ستاره ها به حرکت در می آید و آن را به موجودات زنده منتقل می کند. آب، طولانی ترین مرز شیلی، راز دو دکمه اسرارآمیز را که در کف اقیانوس آن یافت می شود، نگه می دارد. شیلی، با 2670 مایل از خط ساحلی و بزرگترین مجمع الجزایر در جهان، چشم انداز فوق العاده ای را ارائه می دهد. در آن آتشفشان ها، کوه ها و یخچال ها وجود دارد. در آن صداهای مردم بومی Patagonian، اولین ملوانان انگلیسی و همچنین زندانیان سیاسی آن هستند. بعضی ها می گویند آب دارای حافظه است. این فیلم نشان می دهد که این صدا نیز صدایی دارد.
The ocean contains the history of all humanity. The sea holds all the voices of the earth and those that come from outer space. Water receives impetus from the stars and transmits it to living creatures. Water, the longest border in Chile, also holds the secret of two mysterious buttons which were found on its ocean floor. Chile, with its 2,670 miles of coastline and the largest archipelago in the world, presents a supernatural landscape. In it are volcanoes, mountains and glaciers. In it are the voices of the Patagonian Indigenous people, the first English sailors and also those of its political prisoners. Some say that water has memory. This film shows that it also has a voice.

دانلود زیرنویس فارسی The mother of pearl button 2015 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم مادر مروارید دکمه 2015

نسخه هماهنگ با BluRay ، BRRip اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/09)، قرار گرفت

 Persian subtitles for The mother of pearl button 2015

دانلود زیرنویس فارسی The mother of pearl button

 

فیلم The mother of pearl button ( مادر مروارید دکمه ) محصول سال 2015 (1394) میباشد که توسط Patricio Guzmán در کشور France ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.5/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: اقیانوس حاوی تاریخ تمام بشریت است. دریا تمام صداهای زمین و کسانی که از فضای بیرونی می آیند. آب از ستاره ها به حرکت در می آید و آن را به موجودات زنده منتقل می کند. آب، طولانی ترین مرز شیلی، راز دو دکمه اسرارآمیز را که در کف اقیانوس آن یافت می شود، نگه می دارد. شیلی، با 2670 مایل از خط ساحلی و بزرگترین مجمع الجزایر در جهان، چشم انداز فوق العاده ای را ارائه می دهد. در آن آتشفشان ها، کوه ها و یخچال ها وجود دارد. در آن صداهای مردم بومی Patagonian، اولین ملوانان انگلیسی و همچنین زندانیان سیاسی آن هستند. بعضی ها می گویند آب دارای حافظه است. این فیلم نشان می دهد که این صدا نیز صدایی دارد.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.