دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Miner 2017

 • زبان :Slovenian کیفیت :DVD
 • فرمت :SRT نام فیلم :ماینر
 • مدت زمان :98دقیقه محصول :Croatia
 • کارگردان :Hanna Antonina Wojcik Slak نویسنده :Mehmedalije Alica , Hanna Antonina Wojcik Slak
 • امتیاز IMDB :7.1 از 267 رای رده سنی :-
 • ستارگان :Leon Lucev , Marina Redzepovic , Zala Djuric
 • Fa
 • En
2009، اسلوونی، اتحادیه اروپا. برای 30 سال، آلیا، معدنچی، یکی از کارگران مهاجر بوسنی بوده است. با توجه به بحران، معدنچیان شغل را از دست می دهند. آلیا برای بررسی یک معدن رها شده فرستاده شده است. وظیفه او این است که قبل از اینکه مدیریت شرکت را به فروش برساند مطمئن شوید که معدن خالی است. اما در معدن، آلیا اثبات پنهان اعدام ها را پس از جنگ جهانی دوم پیدا می کند. او گفته شده است که برای متوقف کردن حفاری و گزارش معدن خالی باشد. او تصمیم می گیرد برای ادامه، هرچند او به کار خود ریسک می کند. آلیا هزاران نفر از اعدام ها را می بیند. او به پلیس اطلاع می دهد. او در میان مردگان زن یافت. بعضی از آنها غیرنظامی بودند، از دست رفته، درست مثل خواهر او که در نسل کشی 1995 در بوسنی از دست داده بود. آلیا متقاعد شده است که قربانیان باید بیرون بیایند، شناسایی و دفن شوند. اما هیچ علاقه ای به انجام این کار وجود ندارد. این معدن یک قبر نظامی جنگ جهانی دوم اعلام شده و در آن متوقف شده است. مرده ها نخواهند شد. آلیا شغل خود را از دست می دهد و برای حفظ شأن خود تلاش می کند. او مطمئن است که او درست کار می کند، به رغم بیکاری که خانواده اش اکنون با آن مواجه هستند. از معدن، او موفق به صرفه جویی تنها یک نخ دندان از موی زن است. او آن تپه ها را حمل می کند و آن را دفن می کند. براساس داستانی واقعی.

دانلود زیرنویس فارسی The Miner 2017 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم ماینر 2017

 Persian subtitles for The Miner 2017

نسخه هماهنگ با DVD اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(1399/04/26)، قرار گرفت

 

فیلم The Miner ( ماینر ) محصول سال 2017 ( 1396 ) میباشد که توسط Hanna Antonina Wojcik Slak در کشور Croatia ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.1/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: 2009 ، اسلوونی ، اتحادیه اروپا. به مدت 30 سال ، آلیا ، معدنکار ، یکی از بسیاری از کارگران مهاجر بوسنیایی بوده است. به دلیل بحران ، معدنچیان شغل خود را از دست می دهند. آلیا برای بررسی یک معدن متروکه فرستاده شده است. وظیفه وی این است که به سرعت اطمینان حاصل کند که معدن قبل از فروش شرکت خالی باشد. اما در معدن ، آلیا پس از جنگ جهانی دوم اثبات پنهان اعدام ها را می یابد. به او گفته شده است که حفاری را متوقف کند و مین را خالی گزارش دهد. او تصمیم می گیرد که ادامه دهد ، هرچند که شغل خود را به خطر می اندازد. آلیا هزاران فرد اعدام شده را کشف می کند. او به پلیس اطلاع می دهد. او زنان را در بین مردگان یافت. برخی از آنها غیرنظامی بودند ، مفقودالاثر ، درست مانند خواهرش که در نسل کشی سال 1995 در بوسنی گم شد. آلیا اطمینان دارد که قربانیان باید بیرون بیایند ، شناسایی و دفن شوند. اما هیچ علاقه ای به انجام این کار وجود ندارد. این معدن گور نظامی WWII اعلام شده است و در آن دیوار کشی شده است. کشته شدگان همچنان بی پرده خواهند ماند. آلیا شغل خود را از دست می دهد و برای حفظ کرامت خود تلاش می کند. او مطمئن است که با وجود ...

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

مرتبط:

 • miners shot down 2014
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
 • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
 • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.