دانلود زیرنویس فارسی The Levelling 2016

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :ماشین
  • مدت زمان :1ساعت 23دقیقه محصول :UK
  • کارگردان :Hope Dickson Leach نویسنده :Hope Dickson Leach , Oldgarth Media , Wellington Films
  • امتیاز IMDB :6.3 رده سنی :R
  • ستارگان :Ellie Kendrick , David Troughton , Jack Holden
  • Fa
  • En
سامرست، اکتبر 2014. هنگامی که کلوئر کاتتو (Ellie Kendrick) تماس دریافت کرده و گفته است که برادر کوچکتر هری (Jo Blakemore) مرده است، او باید به مزرعه خانوادگی خود بازگردد و با مردی که او در سالها صحبت نکرده باشد: پدر اوبری (دیوید Troughton). او شوکه شده است که خانه خود را کشف کرده و با سیل های ویرانگر که شش ماه قبل از آن منطقه را نابود کرده است، همیشه تغییر کرده است. ابری سایه ای از سابق خود را دارد. همانطور که او می داند چه اتفاقی افتاده است، او و پدرش فهم جدیدی می گیرند، اما آیا می توانست از مشکلات موجود در مزرعه ویرانگر و نیز حقیقت هری که هری را به زندگی خود می کشید، مقاومت کند؟
Somerset, October 2014. When Clover Catto (Ellie Kendrick) receives a call telling her that her younger brother Harry (Joe Blakemore) is dead, she must return to her family farm and face the man she hasn't spoken to in years: her father Aubrey (David Troughton). She is shocked to discover her home changed forever by the devastating floods that destroyed the area six months earlier, and Aubrey a tormented shadow of his former self. As she learns what has been going on in her long absence she and her father forge a new understanding, but can it withstand the troubles that they face on the ravaged farm as well as the truth of what drove Harry to take his own life?

دانلود زیرنویس فارسی The Levelling 2016 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم ماشین 2016

نسخه هماهنگ با BluRay ، Web DL اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/09)، قرار گرفت

 Persian subtitles for The Levelling 2016

دانلود زیرنویس فارسی The Levelling

 

فیلم The Levelling ( ماشین ) محصول سال 2016 (1396) میباشد که توسط Hope Dickson Leach در کشور UK ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 6.3/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: سامرست، اکتبر 2014. هنگامی که کلوئر کاتتو (Ellie Kendrick) تماس دریافت کرده و گفته است که برادر کوچکتر هری (Jo Blakemore) مرده است، او باید به مزرعه خانوادگی خود بازگردد و با مردی که او در سالها صحبت نکرده باشد: پدر اوبری (دیوید Troughton). او شوکه شده است که خانه خود را کشف کرده و با سیل های ویرانگر که شش ماه قبل از آن منطقه را نابود کرده است، همیشه تغییر کرده است. ابری سایه ای از سابق خود را دارد. همانطور که او می داند چه اتفاقی افتاده است، او و پدرش فهم جدیدی می گیرند، اما آیا می توانست از مشکلات موجود در مزرعه ویرانگر و نیز حقیقت هری که هری را به زندگی خود می کشید، مقاومت کند؟

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.