دانلود زیرنویس فارسی The Last Lions 2011

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :آخرین شیرها
  • مدت زمان :1ساعت 28دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Dereck Joubert نویسنده :Dereck Joubert , National Geographic Films
  • امتیاز IMDB :8.3 رده سنی :PG
  • ستارگان :Jeremy Irons
  • Fa
  • En
پنجاه سال پیش در آفریقا نزدیک به نیم میلیون شیر یافت شد. امروز حدود 20000 نفر وجود دارد. بدتر از همه، شیرها، بر خلاف فیلها که به مراتب بیشتر هستند، تقریبا هیچ گونه حفاظتی را در اختیار حکومت و یا از طریق توافقات بینالمللی ندارند. این نقطه پریدن برای یک ناامید کننده، به خوبی تحقیق و زیبایی ساخته شده از دیو کوئر از شوهر و همسر تیم Dereck و Beverly Joubert، فیلمسازان برنده جایزه از بوتسوانا که Explorers-in-Residence در National Geographic برای بیش از چهار سال. اشاره به قلدر کردن به عنوان یک تهدید اصلی، در حالی که توجه غرور شیر به لیست برای اکو توریست ها - صنعت است که به ارمغان می آورد 200 میلیارد دلار در سال در سراسر جهان - Jouberts ساخت یک مورد جامد برای هر دو وظیفه اخلاقی ما باید برای حفاظت از شیر (و همچنین دیگر گربه های بزرگ تهدید "ببر" در میان آنها) و حس اقتصادی این حفاظت را ایجاد می کند. و هنگامی که کسی توجه داشته باشد که گربه های بزرگ در بالای غذا هستند ...

دانلود زیرنویس فارسی The Last Lions 2011 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم آخرین شیرها 2011

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/27)، قرار گرفت

 Persian subtitles for The Last Lions 2011

دانلود زیرنویس فارسی The Last Lions

 

فیلم The Last Lions ( آخرین شیرها ) محصول سال 2011 (1389) میباشد که توسط Dereck Joubert در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 8.3/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: پنجاه سال پیش در آفریقا نزدیک به نیم میلیون شیر یافت شد. امروز حدود 20000 نفر وجود دارد. بدتر از همه، شیرها، بر خلاف فیلها که به مراتب بیشتر هستند، تقریبا هیچ گونه حفاظتی را در اختیار حکومت و یا از طریق توافقات بینالمللی ندارند. این نقطه پریدن برای یک ناامید کننده، به خوبی تحقیق و زیبایی ساخته شده از دیو کوئر از شوهر و همسر تیم Dereck و Beverly Joubert، فیلمسازان برنده جایزه از بوتسوانا که Explorers-in-Residence در National Geographic برای بیش از چهار سال. اشاره به قلدر کردن به عنوان یک تهدید اصلی، در حالی که توجه غرور شیر به لیست برای اکو توریست ها - صنعت است که به ارمغان می آورد 200 میلیارد دلار در سال در سراسر جهان - Jouberts ساخت یک مورد جامد برای هر دو وظیفه اخلاقی ما باید برای حفاظت از شیر (و همچنین دیگر تهدیدات "گربه های بزرگ" و "ببرها در میان آنها") و معنای اقتصادی این حمایت می شود. و هنگامی که کسی متوجه این واقعیت شود که گربه های بزرگ در بالای زنجیره غذایی قرار دارند و از بین بردن آنها باعث ویرانی همه گونه های زیر آنها خواهد شد و موجب سقوط کامل اکوسیستم می شود - نیاز به فوریت فوق العاده ای می شود.

  

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

اپ فیلم و سریال رایگان

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.