دانلود زیرنویس فارسی The Division: Agent Origins 2016

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :بخش: عامل ریشه
  • مدت زمان :31دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Devin Graham , Adrian Picardi نویسنده :Corridor Digital , Ubisoft Entertainment
  • امتیاز IMDB :6.2 رده سنی :-
  • ستارگان :Matt Lynch , Sasha Andreev , Amanda Day
  • Fa
  • En
یک بیماری همه گیر ویرانگر در شهر نیویورک در جمعه سیاه رخ می دهد و یک به یک، خدمات اساسی شکست می خورد. در عرض چند هفته، جامعه به هرج و مرج فرو میرود و دولت بخش «بخش» را به وجود میآورد، یک واحد طبقهبندی عوامل خودپنداره. رهبری زندگی به ظاهر عادی در میان ما، اعضای گروه آموزش دیده اند تا به طور مستقل از فرمان عمل کنند، زمانی که همه چیز ناکام می شود. در تام کلنسی The DivisionTM: Agent Origins، چهار عامل جدید فعال باید پس از یک ویروس ساخته شده از انسان ساخته شده در شهر نیویورک، به عنوان آخرین دفاع از تمدن عمل کنند. بر اساس بازی ویدئویی توسط Ubisoft®، این فیلم بسته بندی شده به نام "The Division" را به طرفداران فیلم های تام کلنسی معرفی می کند.
A devastating pandemic sweeps through New York City on Black Friday, and one by one, basic services fail. Within weeks, society collapses into chaos, and the government activates The Division, a classified unit of self-supporting agents. Leading seemingly ordinary lives among us, Division agents are trained to operate independently of command when all else fails. In Tom Clancy's The DivisionTM: Agent Origins, four newly activated agents must serve as civilization's last line of defense after a man-made virus devastates New York City. Based on the video game by Ubisoft®, this action-packed film introduces the world of The Division to fans of Tom Clancy movies.

دانلود زیرنویس فارسی The Division: Agent Origins 2016 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم بخش: عامل ریشه 2016

نسخه هماهنگ با WEBRip اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/27)، قرار گرفت

 Persian subtitles for The Division: Agent Origins 2016

دانلود زیرنویس فارسی The Division: Agent Origins

 

فیلم The Division: Agent Origins ( بخش: عامل ریشه ) محصول سال 2016 (1394) میباشد که توسط Devin Graham , Adrian Picardi در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 6.2/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: یک بیماری همه گیر ویرانگر در شهر نیویورک در جمعه سیاه رخ می دهد و یک به یک، خدمات اساسی شکست می خورد. در عرض چند هفته، جامعه به هرج و مرج فرو میرود و دولت بخش «بخش» را به وجود میآورد، یک واحد طبقهبندی عوامل خودپنداره. رهبری زندگی به ظاهر عادی در میان ما، اعضای گروه آموزش دیده اند تا به طور مستقل از فرمان عمل کنند، زمانی که همه چیز ناکام می شود. در تام کلنسی The DivisionTM: Agent Origins، چهار عامل جدید فعال باید پس از یک ویروس ساخته شده از انسان ساخته شده در شهر نیویورک، به عنوان آخرین دفاع از تمدن عمل کنند. بر اساس بازی ویدئویی توسط Ubisoft®، این فیلم بسته بندی شده به نام "The Division" را به طرفداران فیلم های تام کلنسی معرفی می کند.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.