دانلود زیرنویس فارسی The Bed 2018

 • زبان :Spanish کیفیت :همه کیفیت ها
 • فرمت :SRT نام فیلم :تخت
 • مدت زمان :نامشخص محصول :Argentina
 • کارگردان :Mónica Lairana نویسنده :Mónica Lairana , Rio Abajo , Gema Films , Topkapi Films
 • امتیاز IMDB :6.2 رده سنی :-
 • ستارگان :Alejo Mango , Sandra Sandrini
 • Fa
 • En
تابستان گرم در بوئنوس آیرس است. جورج (58 ساله) و مابل (56 ساله) 24 ساعت گذشته را به عنوان یک زن و شوهر در منزل خود در خانه ماندند. این خانه فروخته شد و اکنون باید آنرا برچیده و همه چیزهایی را که در زندگی آنها با هم جمع کرده اند، قبل از اینکه کامیون متحرک وارد شود، تقسیم کنید. صبح امروز، جورج و مابل سعی می کنند به روش های مختلف فریب دهند، اما همه چیز بیهوده است. آنها هر دو گریه می کنند. بقیه روز، در خانه خود قفل شده اند، آنها مبلمان، غذا خوردن، دوش گرفتن، خنده، چیزهای بسته، گریه، دوباره می خندند، گربه مرده را پیدا می کنند، آن را دفن می کنند، سگ خود را بازی می کنند، مواد را پرت می کنند، و در وسط این احساسات بالا و پایین، آنها خداحافظی به یکدیگر می گویند.
It's a hot summer in Buenos Aires. George (58) and Mabel (56) spend their last 24 hours together as a couple locked in their family home. The house was sold, and now they have to dismantle it and divide all the things they've collected in their life together between them before the moving truck arrives. That morning, Jorge and Mabel try to fuck in several ways, but everything is in vain. They both end up crying. The rest of the day, locked in their home, they move furniture, eat, have a shower, laugh, pack things, cry, laugh again, find their dead cat, bury it, play with their dog, throw away stuff, and in the middle of these emotional up and downs, they say goodbye to each other.

دانلود زیرنویس فارسی The Bed 2018 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم تخت 2018

نسخه هماهنگ با BluRay، Web DL، DVD، HDTV، WEBRip، BRRip بزودی اضافه خواهد شد

 Persian subtitles for The Bed 2018

دانلود زیرنویس فارسی The Bed

تا تاریخ امروز (1397/02/26)، هنوز هیچ زیرنویس ای برای این فیلم ارائه نشده است

 

فیلم The Bed ( تخت ) محصول سال 2018 (1397) خواهد بود که توسط Mónica Lairana در کشور Argentina در حالت ساخت میباشد.این فیلم تاکنون امتیاز 6.2/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: تابستان گرم در بوئنوس آیرس است. جورج (58 ساله) و مابل (56 ساله) 24 ساعت گذشته را به عنوان یک زن و شوهر در منزل خود در خانه ماندند. این خانه فروخته شد و اکنون باید آنرا برچیده و همه چیزهایی را که در زندگی آنها با هم جمع کرده اند، قبل از اینکه کامیون متحرک وارد شود، تقسیم کنید. صبح امروز، جورج و مابل سعی می کنند به روش های مختلف فریب دهند، اما همه چیز بیهوده است. آنها هر دو گریه می کنند. بقیه روز، در خانه خود قفل شده اند، آنها مبلمان، غذا خوردن، دوش گرفتن، خنده، چیزهای بسته، گریه، دوباره می خندند، گربه مرده را پیدا می کنند، آن را دفن می کنند، سگ خود را بازی می کنند، مواد را پرت می کنند، و در وسط این احساسات بالا و پایین، آنها خداحافظی به یکدیگر می گویند.

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه! هنوز هیچ زیرنویس ای برای این فیلم ارائه نشده است. به محض ارائه زیرنویس، این پست آپدیت میشود.

 

 

زیرنویس فارسی The Bed برای همه کیفیت ها بزودی ...

 • Persian Subtitles For 1080p OR 720p OR 480p BluRay Web-DL DVD x264 OR x265
 • Persian Subtitles For 1080p OR 720p OR 480p WEBRip BRRip HDTV x264 OR x265
 • Persian Subtitles For MkvCage SPARKS ShAaNiG RARBAG YIFY Ganool AC3-P2P AC3-EVO H264 H264-FGT HEVC-RMTeam 2CH 6CH

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
 • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
 • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.