دانلود زیرنویس فارسی Stand Up Guys 2012

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :ایستادن به بچه ها
  • مدت زمان :1ساعت 35دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Fisher Stevens نویسنده :Noah Haidle , Lionsgate , Sidney Kimmel Entertainment , Lakeshore Entertainment
  • امتیاز IMDB :6.5 رده سنی :12
  • ستارگان :Al Pacino , Christopher Walken , Alan Arkin
  • Fa
  • En
بعد از 28 سال، وال از زندان بیرون می آید، و دوست او Doc او را انتخاب می کند. رئیس محلی جاسوسی، Claphands، می خواهد وال مرده (پسر Claphands در سرقت درگذشت و او سرزنش Val) و Doc تا صبح تا او را بکشند. یک شب طولانی است: وال می خواهد به مهمانی برسد - آنها از یک خانه گربه بازدید می کنند، وال به ویاگرا نیاز دارند، آنها به داروخانه می روند. بعد از نیمه شب، آنها هیرش را جمع آوری می کنند، چرخ دنده های قدیمی خود، شهر را در یک ماشین ربوده شده رانندگی می کنند. آنها از خانه گربه بازدید می کنند، به یک زن ناراحت کننده ای کمک می کنند، یک بدن را دفن می کنند و در پاتوق داک، یک کافی شاپ که پیشخدمت الکس خوشحال است، می خورد. خورشید بالا می رود، Claphands می خواهد وال مرده، و وال، که سرنوشت خود را کشف کرده است، استعفا داده است. آیا چیزی برای مراقبت از چپ وجود دارد؟
After 28 years, Val gets out of prison, and his friend Doc picks him up. The local mob boss, Claphands, wants Val dead (Claphands' son died in a robbery and he blames Val) and Doc has until morning to kill him. It's a long night: Val wants to party - they visit a cat house, Val needs Viagra, they break into a pharmacy. After midnight, they pick up Hirsch, their old wheelman, drive the city in a stolen car. They visit the cat house, help a woman in distress, bury a body, and eat at Doc's hangout, a café where the waitress, Alex, is cheerful. The sun rises, Claphands wants Val dead, and Val, who has figured out his fate, is resigned. Is there anything left to take care of?

دانلود زیرنویس فارسی Stand Up Guys 2012 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم ایستادن به بچه ها 2012

نسخه هماهنگ با BluRay ، DVD اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/26)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Stand Up Guys 2012

دانلود زیرنویس فارسی Stand Up Guys

 

فیلم Stand Up Guys ( ایستادن به بچه ها ) محصول سال 2012 (1391) میباشد که توسط Fisher Stevens در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 6.5/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: یک زن و شوهر از مردان پیری سعی می کنید که باند قبلی را برای آخرین بار ببوسید تا یکی از بچه ها آخرین وظیفه اش را بگیرد - برای کشتن رفیق خود.

  

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.