دانلود زیرنویس فارسی Son of a Gun 2014

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :پسر از یک تفنگ
  • مدت زمان :1ساعت 48دقیقه محصول :Australia
  • کارگردان :Julius Avery نویسنده :Julius Avery , John Collee , Altitude Film Entertainment , Bridle Path Films , Daydream Productions
  • امتیاز IMDB :6.5 رده سنی :16
  • ستارگان :Ewan McGregor , Brenton Thwaites , Alicia Vikander
  • Fa
  • En
19 ساله JR برای جرم و جنایت جزئی قفل شده است به سرعت واقعیت های سخت زندگی زندان را می آموزد. حفاظت، اگر شما می توانید آن را دریافت، مهم است. JR به زودی خود را زیر نظر بدبینانه ترین جنایتکار استرالیا، برندان لینچ می یابد. اما حفاظت به قیمت می رسد. لینچ و خدمه او برنامه هایی برای پروتئین جوان خود دارند. پس از آزادی، JR باید به حفظ آزادی لینچ کمک کند و یک زندان آزادانه زندانی را تنظیم کند. به عنوان یک پاداش، او را دعوت می کند که به خدمه بپیوندد، زیرا آنها یک طلای طلایی را برنامه ریزی می کنند که وعده داده که میلیون ها نفر را عرضه کند. با این حال، همانطور که همه چیز شروع به اشتباه می کند، یک بازی مرگبار از گربه و موش پیش می آید. JR خود را مطمئن می داند که چه کسی می تواند با مربی سابقش اعتماد کند.
Locked up for a minor crime, 19 year old JR quickly learns the harsh realities of prison life. Protection, if you can get it, is paramount. JR soon finds himself under the watchful eye of Australia's most notorious criminal, Brendan Lynch. But protection comes at a price. Lynch and his crew have plans for their young protegee. Upon release, JR must help secure Lynch's freedom, staging a daring prison break. As a reward, he's invited to join the crew as they plan a gold heist that promises to deliver millions. However, as things start to go wrong, a deadly game of cat and mouse ensues. JR finds himself unsure of whom he can trust and on a collision course with his former mentor.

دانلود زیرنویس فارسی Son of a Gun 2014 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم پسر از یک تفنگ 2014

نسخه هماهنگ با BluRay ، Web DL ، BRRip اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/26)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Son of a Gun 2014

دانلود زیرنویس فارسی Son of a Gun

 

فیلم Son of a Gun ( پسر از یک تفنگ ) محصول سال 2014 (1393) میباشد که توسط Julius Avery در کشور Australia ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 6.5/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: JR از زندان با برندان لینچ، جنایتکار ترین بدنام استرالیا، از زندان بیرون می آید و به یک باند لینچ برای طلاکاری می پیوندد که به زودی دو مرد را در مقابل یکدیگر قرار می دهد.

  

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.