دانلود زیرنویس فارسی Sherpa 2015

  • زبان :Nepali کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :Sherpa
  • مدت زمان :1ساعت 36دقیقه محصول :Australia
  • کارگردان :Jennifer Peedom نویسنده :Jennifer Peedom , Arrow Media , Felix Media
  • امتیاز IMDB :7.7 رده سنی :-
  • Fa
  • En
مبارزه در اورست؟ به نظر می رسید باور نکردنی بود اما در سال 2013 کانال های خبری در سراسر جهان، یک زلزله زشت در 6400 متر (21،000 فوت) گزارش شد، زیرا کوه نوردان اروپا از یک مارپیچ شرپای عصبانی فرار کردند. در سال 1953، نیو زایلندر ادموند هیلاری و شرپت تنزینگ نورگی به روحیه همکاری و خوش بینی خوشبین رسیده بودند. در حال حاضر کوهنوردان و شرپاها توهین به فروش می کنند - حتی ضربات. چه چیزی در مورد شرپای شاد و لبخند زده و تعهد آنها در جذب خارجی ها به بالای کوه ای که آنقدر مقدس هستند نگهداری می شود؟ فیلمسازان تصمیم گرفته اند تا ببینند که چه اتفاقی افتاده است، فیلم هایی را از فصل 2014 صعود اورست به نمایش گذاشتند. در عوض، آنها یک فاجعه را گرفتند که Everest را تغییر خواهند داد. در تاریخ 18 آپریل 2014، ساعت 6.45 صبح، یک قطعه 14 هزار تن یخ بر روی مسیر صعود از طریق Icefall Khumbu سقوط کرد و 16 شرپا را کشت. این بدترین تراژدی در تاریخ اورست بود. این فاجعه بارها و بارها به بررسی نقش شرپاها پرداخت.
A fight on Everest? It seemed incredible. But in 2013 news channels around the world reported an ugly brawl at 6400 m (21,000 ft) as European climbers fled a mob of angry Sherpas. In 1953, New Zealander Edmund Hillary and Sherpa Tenzing Norgay had reached the summit in a spirit of co-operation and brave optimism. Now climbers and Sherpas were trading insults - even blows. What had happened to the happy, smiling Sherpas and their dedication in getting foreigners to the top of the mountain they hold so sacred? Determined to explore what was going on, the filmmakers set out to make a film of the 2014 Everest climbing season, from the Sherpas' point of view. Instead, they captured a tragedy that would change Everest forever. At 6.45am on 18th April, 2014, a 14,000 ton block of ice crashed down onto the climbing route through the Khumbu Icefall, killing 16 Sherpas. It was the worst tragedy in the history of Everest. The disaster provoked a drastic reappraisal about the role of the Sherpas ...

دانلود زیرنویس فارسی Sherpa 2015 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Sherpa 2015

نسخه هماهنگ با اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/05)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Sherpa 2015

دانلود زیرنویس فارسی Sherpa

 

فیلم Sherpa ( Sherpa ) محصول سال 2015 (1394) میباشد که توسط Jennifer Peedom در کشور Australia ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.7/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: مبارزه در اورست؟ به نظر می رسید باور نکردنی بود اما در سال 2013 کانال های خبری در سراسر جهان، یک زلزله زشت در 6400 متر (21،000 فوت) گزارش شد، زیرا کوه نوردان اروپا از یک مارپیچ شرپای عصبانی فرار کردند. در سال 1953، نیو زایلندر ادموند هیلاری و شرپت تنزینگ نورگی به روحیه همکاری و خوش بینی خوشبین رسیده بودند. در حال حاضر کوهنوردان و شرپاها توهین به فروش می کنند - حتی ضربات. چه چیزی در مورد شرپای شاد و لبخند زده و تعهد آنها در جذب خارجی ها به بالای کوه ای که آنقدر مقدس هستند نگهداری می شود؟ فیلمسازان تصمیم گرفته اند تا ببینند که چه اتفاقی افتاده است، فیلم هایی را از فصل 2014 صعود اورست به نمایش گذاشتند. در عوض، آنها یک فاجعه را گرفتند که Everest را تغییر خواهند داد. در تاریخ 18 آپریل 2014، ساعت 6.45 صبح، یک قطعه 14 هزار تن یخ بر روی مسیر صعود از طریق Icefall Khumbu سقوط کرد و 16 شرپا را کشت. این بدترین تراژدی در تاریخ اورست بود. این فاجعه بارها و بارها در مورد نقش شرپاها در صنعت اورست تحریک کرد. شوپا داستان را در مورد چگونگی، با وجود مخالفت شدید، شرپاها در غم و اندوه به هم می پیوندد تا کوه هایی را که آنها Chomolungma نامیده می شوند، به دست بیاورند.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
دانلود زیرنویس فارسی Sherpa 2015
5 از 1 رای
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.