دانلود زیرنویس فارسی Secret Reunion 2010

  • زبان :Korean کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :مراسم مخفی
  • مدت زمان :1ساعت 57دقیقه محصول :South Korea
  • کارگردان :Hun Jang نویسنده :Min-seok Jang , Joo-ho Kim , CJ Entertainment , Showbox/Mediaplex , Rubicon Pictures
  • امتیاز IMDB :7.0 رده سنی :-
  • ستارگان :Kang-ho Song , Dong-won Gang , Yun-seo Choi
  • Fa
  • En
یک قاتل کره شمالی که به نام "سایه" شناخته می شود، برای ترور یک مخالف مهم که در سئول پناه گرفته است، فرستاده می شود. او توسط دو عامل خواب کمک می کند: Son Tae- به زودی به عنوان نگاه، و Song Ji-won، یک جنگنده نخبه. کره شمالی ها با لی هان ژو، از سرویس اطلاعات ملی کره جنوبی، که آنها را ردیابی کرده و با مردانش بسته است، شمارش نکرده اند. هانجیو با مهارت و بی رحمانه کره شمالی شمرده نشده است. درست به شهرت او، "سایه" ناپدید می شود. جی-برنز موفق به فرار می شود، اما نمی تواند به کشورش بازگردد، جایی که او مظنون به خائن است و نه نقص، به این معنی که مرگ و میانه مرگ همسر و دخترش که در کره شمالی باقی مانده است. Disclaimer: Han-gyoo از NIS اخراج می شود. چند سال بعد، جی-برنده و هانگیو به طور غیرمنتظره ملاقات می کنند و رویارویی خود را می یابند- اما نه کاملا از جایی که آنها آن را ترک کردند.
A North Korean killer known as "Shadow" is sent to assassinate an important dissident who found refuge in Seoul. He is helped by two sleeping agents: Son Tae-soon as look-out, and Song Ji-won, an elite fighter. The North Koreans have not counted with Lee Han-gyoo, from the South Korean National Intelligence Service, who has been tracking them and closes in with his men. Han-gyoo has not counted with the North Koreans' skill and ruthlessness. True to his reputation, "Shadow" disappears. Ji-won manages to escape, but cannot return to his country, where he is suspected to be a traitor, nor defect, for this means certain death for his wife and daughter who remained in North Korea. Discredited, Han-gyoo is fired from the NIS. Several years later, Ji-won and Han-gyoo meet unexpectedly, and pick up their confrontation -- but not quite from where they left it off.

دانلود زیرنویس فارسی Secret Reunion 2010 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم مراسم مخفی 2010

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/15)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Secret Reunion 2010

دانلود زیرنویس فارسی Secret Reunion

 

فیلم Secret Reunion ( مراسم مخفی ) محصول سال 2010 (1388) میباشد که توسط Hun Jang در کشور South Korea ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.0/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: عامل شلیک شده کره جنوبی و یک جاسوسی کره شمالی متروکه با شانس پس از شش سال ملاقات می کنند و یک همکاری تجاری را آغاز می کنند، هر کدام با هدف سرقت اطلاعات از سوی دیگر.

  

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.