دانلود زیرنویس فارسی Plague 2015

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :طاعون
  • مدت زمان :1ساعت 24دقیقه محصول :Australia
  • کارگردان :Nick Kozakis , Kosta Ouzas نویسنده :Kosta Ouzas
  • امتیاز IMDB :5.6 رده سنی :-
  • ستارگان :Don Bridges , Cris Cochrane , Tegan Crowley
  • Fa
  • En
گروه کوچکی از بازماندگان در استرالیا پس از آخرالزمان، از عفونت هایی که مانند یک طاعون در میان جمعیت انسانی پخش می شوند، پناه می برند. اوی (Tegan Crowley) و بازماندگانش از همسرش جان (اسکات مارکوس) جدا شده اند. Evie حاضر به ترک جان پشت در برابر خواسته های گروه است. بازماندگان قیام می کنند و اوی را به سرنوشت نامشخص رها می کنند. با ورود غیر منتظره چارلی (استیون کندی) آنچه به نظر می رسد یک فرصت در یک شروع جدید به سرعت تبدیل به وحشت به عنوان تهدید کننده به عنوان آلوده است که آنها را دنبال کنید.
A small group of survivors in post-apocalyptic Australia seek shelter from an infection that has spread like a plague among the human populace. Evie (Tegan Crowley) and her fellow survivors become separated from her husband John (Scott Marcus). Evie refuses to leave John behind against the wishes of the group. The survivors revolt and abandon Evie to an uncertain fate. With the unexpected arrival of Charlie (Steven Kennedy) what appears to be an opportunity at a new beginning quickly turns to horror as menacing as the infected that pursue them.

دانلود زیرنویس فارسی Plague 2015 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم طاعون 2015

نسخه هماهنگ با WEBRip اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/27)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Plague 2015

دانلود زیرنویس فارسی Plague

 

فیلم Plague ( طاعون ) محصول سال 2015 (1394) میباشد که توسط Nick Kozakis , Kosta Ouzas در کشور Australia ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 5.6/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: گروه کوچکی از بازماندگان در استرالیا پس از آخرالزمان، از عفونت هایی که مانند یک طاعون در میان جمعیت انسانی پخش می شوند، پناه می برند. اوی (Tegan Crowley) و بازماندگانش از همسرش جان (اسکات مارکوس) جدا شده اند. Evie حاضر به ترک جان پشت در برابر خواسته های گروه است. بازماندگان قیام می کنند و اوی را به سرنوشت نامشخص رها می کنند. با ورود غیر منتظره چارلی (استیون کندی) آنچه به نظر می رسد یک فرصت در یک شروع جدید به سرعت تبدیل به وحشت به عنوان تهدید کننده به عنوان آلوده است که آنها را دنبال کنید.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.