دانلود زیرنویس فارسی Personal Effects 2009

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :اثر شخصی
  • مدت زمان :1ساعت 46دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :David Hollander نویسنده :David Hollander , Rick Moody , Insight Film Studios , TADORA Filmproduktions , Three Rivers Entertainment
  • امتیاز IMDB :6.3 رده سنی :R
  • ستارگان :Michelle Pfeiffer , Ashton Kutcher , Kathy Bates
  • Fa
  • En
والتر، 24 ساله، یک کشتی گیر است، زمانی که او از مرگ وحشیانه خواهرش می آموزد، در رقابت با تیم ملی رقابت می کند. او برای کمک به مادرش به خانه می آید؛ او کار می کند، کار بی پایان را می کند و به محاکمه قاتل متهم می رود. او با لیندا همسرش کشته می شود؛ او بالا بردن یک پسر نوجوان، Clay، که ناشنوا است. والتر کلاسی را به کشتی می کشد او با لیندا به رویدادهایی که در آن مرکز کار می کند همراه است. او را در دادگاه می بیند. آنها منتظر حکم هستند. مادر والتر چیزهای دخترش را به فروش رفته است. خاک رس دارای تپانچه پدر است. چقدر غم خود را بیان می کند؟
Walter, 24, is a wrestler, competing for a spot on the national team when he learns of his sister's brutal death. He comes home to help his mother; he works out, takes a dead-end job, and goes to the trial of the accused murderer. He becomes friends with Linda, her husband murdered; she's raising a teen son, Clay, who's deaf. Walter gets Clay into wrestling. He accompanies Linda to events at a center where she works. He sees her at the courthouse. They wait for verdicts. Walter's mother takes her daughter's things to a rummage sale. Clay has his father's pistol. How will grief express itself?

دانلود زیرنویس فارسی Personal Effects 2009 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم اثر شخصی 2009

نسخه هماهنگ با DVD ، BRRip اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/05)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Personal Effects 2009

دانلود زیرنویس فارسی Personal Effects

 

فیلم Personal Effects ( اثر شخصی ) محصول سال 2009 (1387) میباشد که توسط David Hollander در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 6.3/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: والتر، 24 ساله، یک کشتی گیر است، زمانی که او از مرگ وحشیانه خواهرش می آموزد، در رقابت با تیم ملی رقابت می کند. او برای کمک به مادرش به خانه می آید؛ او کار می کند، کار بی پایان را می کند و به محاکمه قاتل متهم می رود. او با لیندا همسرش کشته می شود؛ او بالا بردن یک پسر نوجوان، Clay، که ناشنوا است. والتر کلاسی را به کشتی می کشد او با لیندا به رویدادهایی که در آن مرکز کار می کند همراه است. او را در دادگاه می بیند. آنها منتظر حکم هستند. مادر والتر چیزهای دخترش را به فروش رفته است. خاک رس دارای تپانچه پدر است. چقدر غم خود را بیان می کند؟

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.