دانلود زیرنویس فارسی One for the Money 2012

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :یکی برای پول
  • مدت زمان :1ساعت 31دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Julie Anne Robinson نویسنده :Stacy Sherman , Karen Ray , Lakeshore Entertainment , Sidney Kimmel Entertainment
  • امتیاز IMDB :5.3 رده سنی :12
  • ستارگان :Katherine Heigl , Jason O'Mara , Daniel Sunjata
  • Fa
  • En
پس از از دست دادن شغل خود، دختر جریزی استفانی پلوم شکست خورده است. او به کار کردن نیاز دارد و گفته می شود که پسر عموی او، یک شخص ثالث وام دهنده، نیاز به کسی برای کمک به دفتر دارد. اما تنها فرصت های شغلی که او دارد، برای ردپاها است. او می داند که جو مورلی، مردی که او سال ها پیش به خوبی می دانست، یکی از "پرشهای" است. او در نهایت او را پیدا می کند، اما واقعا آماده نیست، بنابراین او می شود دور. یکی دیگر از شکارچی فضل، رنجر، تلاش می کند تا او را تدریس کند. در نهایت او مورلی را دوباره پیدا می کند، اما ادعا می کند او از جرمی است که وی متهم است و بی گناه است. در نهایت استفانی فکر می کند او به حقیقت سخن می گوید، بنابراین او فردی را که می تواند به او کمک کند، متعهد می کند. او تنها خود را در معرض دشواری قرار می دهد و Morelli او را نجات می دهد. او تلاش می کند تا کسی را پیدا کند که بتواند بی گناه خود را اثبات کند، اما مشکل این است که مدت کوتاهی پس از دیدار با آنها کشته یا حمله می شود.
After losing her job, Jersey girl Stephanie Plum is broke. Needing a job she is told that her cousin, a bail bondsman, needs someone to help out in the office. But the only job openings he has are for skip tracers. She learns that Joe Morelli, a guy she knew intimately years ago, is one of the "skips". She eventually finds him but wasn't really prepared so he gets away. Another bounty hunter, Ranger, tries to teach her. Eventually she finds Morelli again, but he claims he is innocent of the crime he is accused of and he is trying to prove his innocence. Eventually Stephanie thinks he's telling the truth so she stakes out the person who can help him. She only finds herself in trouble and Morelli saves her. She tries to find someone who can prove his innocence, but the problem is that shortly after meeting with them they're killed or attacked.

دانلود زیرنویس فارسی One for the Money 2012 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم یکی برای پول 2012

نسخه هماهنگ با BluRay ، DVD اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/26)، قرار گرفت

 Persian subtitles for One for the Money 2012

دانلود زیرنویس فارسی One for the Money

 

فیلم One for the Money ( یکی برای پول ) محصول سال 2012 (1391) میباشد که توسط Julie Anne Robinson در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 5.3/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: استفانی پلو، بیکار و تازه کشف شده، کار خود را در کسب و کار وثیقه پسر عموی خود انجام می دهد، جایی که اولین وظیفه اش او را در مسیر یک پلیس محلی مورد بررسی قرار می دهد که از گذشته اش عاشقانه است.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.