دانلود زیرنویس فارسی OMG: Oh My God! 2012

  • زبان :Hindi کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :آوری: آه خدای من!
  • مدت زمان :2ساعت 5دقیقه محصول :India
  • کارگردان :Umesh Shukla نویسنده :Bhavesh Mandalia , Umesh Shukla , Grazing Goat Pictures , Playtime Creations , Spice Studios
  • امتیاز IMDB :8.2 رده سنی :-
  • ستارگان :Paresh Rawal , Mithun Chakraborty , Akshay Kumar
  • Fa
  • En
کانجی لالجی مهتا، اگرچه یک ملحد، یک فروشگاه کوچک که کالاهای مذهبی را خریداری می کند، داستان های دروغین و گاو را به دست می دهد تا هزینه های بالاتری را از مشتریانش برای کالاهای خود دریافت کند. هنگامی که به طور آشکارا به خدا سوگند، یک زلزله تنها منبع درآمد خود را (و تنها) خود را از بین می برد، با شرکت بیمه که از پرداختن آن بر اساس «عمل خداوند» اجتناب می کند، کانجیبائی خدا را به دادگاه می برد. با وجود اینکه بسیاری از مردم به طرز شگفت انگیزی امیدشان را به او می دهند، کمبود تجربه دادگاه کانجی ممکن است او را نتواند اثبات کند که به این معنی است که تا زمانی که فردی که خود را کریشنا Vasudeva Yadav معرفی می کند، به او نزدیک شود. کریشنا کمک می کند که کانجی پرونده اش را از خانواده اش بردارد و به او کمک می کند ایمان خود را به خدا برساند و نشان دهد که چگونه کاهنان می توانند دین را به یک کسب و کار تبدیل کنند و خداوند می تواند در همه جا، به ویژه در خانه پرستش پیدا کند.
Kanji Lalji Mehta, though an atheist, owns a small shop selling religious goods, concocting cock-and-bull stories to extract higher fees from his customers for his wares. When, in openly defying God, an earthquake destroys his (and only his) only source of income, with the insurance company refusing to pay up on the basis of it being an 'act of God', Kanjibhai takes God to the court. With many similarly unfortunate people pinning their hopes to him, Kanji's lack of courtroom experience may leave him unable to prove his point - that is, until approached by a man introducing himself as Krishna Vasudeva Yadav. Krishna helps Kanji win his case, his family and helps him find his faith in God, along the way showing how priests can turn religion into a business and that God can be found everywhere, particularly in a house of worship.

دانلود زیرنویس فارسی OMG: Oh My God! 2012 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم آوری: آه خدای من! 2012

نسخه هماهنگ با BluRay ، DVD اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/26)، قرار گرفت

 Persian subtitles for OMG: Oh My God! 2012

دانلود زیرنویس فارسی OMG: Oh My God!

 

فیلم OMG: Oh My God! ( آوری: آه خدای من! ) محصول سال 2012 (1391) میباشد که توسط Umesh Shukla در کشور India ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 8.2/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: یک مغازه دار، خدا را به دادگاه می برد زمانی که فروشگاه خود را پس از زلزله تخریب می شود.

  

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
دانلود زیرنویس فارسی OMG: Oh My God! 2012
3 از 2 رای
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.