دانلود زیرنویس فارسی Not Safe for Work 2014

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :هنوز امن برای کار
  • مدت زمان :1ساعت 14دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Joe Johnston نویسنده :Adam Mason , Simon Boyes , Blumhouse Productions
  • امتیاز IMDB :5.8 رده سنی :16
  • ستارگان :Michael Gladis , Dan Bakkedahl , Max Minghella
  • Fa
  • En
معاون بلندپرواز حقوقی تام میلر در وکلای Rosen، Byres و Emmerich در قانون کار می کند و مخفیانه کارمند زرق و برق دار آنا را می گذراند. شرکت او در حال حاضر دو مورد عمده دارد: Hartcourt vs. Denning Pharmaceutical، در برابر یک شرکت قدرتمند و Case Gambizzi علیه یک خانواده مافیایی. در آستانه قضاوت پرونده هارتکور، آلن اممریچ همه کارمندان را در اوایل بعد از ظهر آزاد می کند و همچنین تام را برای گریز در اطراف پرونده Gambizzi آتش می زند. هنگامی که تام از ساختمان با آنا بیرون می رود، او مردی را می بیند که یک چمدان را روی زمین می گذارد و یک مرد دیگر با یک چمدان به چمدان می کشد و به طبقه 34 طبقه ساختمان می رود. تام تصمیم می گیرد او را دنبال کند و به زودی متوجه می شود که او مرد است و واقعا یک انسان است. به زودی تام بر روی زمین با قاتل به دام افتاده است، زیرا کارت دسترسیش غیرفعال شده است. چه کسی انسان را استخدام کرد؟
The ambitious legal assistant Tom Miller works at the Rosen, Byres and Emmerich Attorneys at Law and secretly dates the gorgeous clerk Anna. His company has presently two major cases: Hartcourt vs. Denning Pharmaceutical, against a powerful corporation, and Gambizzi Case, against a mafia family. On the eve of the judgment of the Hartcourt case, Alan Emmerich releases all the employees early in the afternoon and he also fires Tom for snooping around the Gambizzi case. When Tom is leaving the building with Anna, he sees a man leaving a suitcase on the floor and another man wearing a suit taking the suitcase and going to the 34th floor of the building. Tom decides to follow him and soon he discovers that he man is actually a hit-man. Soon Tom is trapped on the floor with the killer since his access card is deactivated. Who hired the hit-man?

دانلود زیرنویس فارسی Not Safe for Work 2014 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم هنوز امن برای کار 2014

نسخه هماهنگ با BluRay ، DVD ، BRRip اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/05)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Not Safe for Work 2014

دانلود زیرنویس فارسی Not Safe for Work

 

فیلم Not Safe for Work ( هنوز امن برای کار ) محصول سال 2014 (1393) میباشد که توسط Joe Johnston در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 5.8/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: یک کارمند اداری در داخل ساختمان به دام افتاده است که یک قاتل در حال شل شدن است.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.