دانلود زیرنویس فارسی Monster Hunt 2015

  • زبان :Mandarin کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :هیولا شکار
  • مدت زمان :1ساعت 57دقیقه محصول :China
  • کارگردان :Raman Hui نویسنده :Alan Yuen , Alan Yuen , Edko Films , Quidam Studios
  • امتیاز IMDB :6.2 رده سنی :12
  • ستارگان :Baihe Bai , Boran Jing , Wu Jiang
  • Fa
  • En
در دنیای باستانی که هیولاها سرزمین را حکومت می دهند در حالی که انسان ها به پادشاهی خود ادامه می دهند، یک هیولا کودک، ووبا، به یک پدر و مادر هیولا متولد می شود. وقتی وحشی و موجودات به طور یکسان برای ضبط نوزادان تعیین می شود، ماجراجویی ووبا آغاز می شود. هیولای کودک ناز هوبا فرزند انسان انسان و ملکه هیولایی است که توسط هر انسان هیولا و هیولا تهدید می شود و تلاش می کند که به دنیا نیامده در دنیای باستانی بر اساس چین قرون وسطایی دست یابد.
In an ancient world where monsters rule the land while humans keep to their own kingdom, a baby monster, Wuba, is born to a human father and monster queen. When mortals and creatures alike set out to capture the newborn, Wuba's adventure begins. The cute baby monster Huba is the child of a human man and a monster queen, threatened by both monster-hating humans and monsters attempting to capture the new-born in an ancient world based on medieval China.

دانلود زیرنویس فارسی Monster Hunt 2015 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم هیولا شکار 2015

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/26)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Monster Hunt 2015

دانلود زیرنویس فارسی Monster Hunt

 

فیلم Monster Hunt ( هیولا شکار ) محصول سال 2015 (1394) میباشد که توسط Raman Hui در کشور China ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 6.2/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: در دنیای باستانی که هیولاها سرزمین را حکومت می دهند در حالی که انسان ها به پادشاهی خود ادامه می دهند، یک هیولا کودک، ووبا، به یک پدر و مادر هیولا متولد می شود. وقتی وحشی و موجودات به طور یکسان برای ضبط نوزادان تعیین می شود، ماجراجویی ووبا آغاز می شود. هیولای کودک ناز هوبا فرزند انسان انسان و ملکه هیولایی است که توسط هر انسان هیولا و هیولا تهدید می شود و تلاش می کند که به دنیا نیامده در دنیای باستانی بر اساس چین قرون وسطایی دست یابد.

  

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.