دانلود زیرنویس فارسی Monsieur Lazhar 2011

  • زبان :French کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :Monsieur Lazhar
  • مدت زمان :1ساعت 34دقیقه محصول :Canada
  • کارگردان :Philippe Falardeau نویسنده :Philippe Falardeau , Evelyne de la Chenelière , micro_scope
  • امتیاز IMDB :7.5 رده سنی :-
  • ستارگان :Mohamed Fellag , Sophie Nélisse , Émilien Néron
  • Fa
  • En
باچیر لزار، یک مهاجر الجزیره، استخدام شده است تا یک معلم ابتدایی را که از نظر سادیستی فوت کرده است، جایگزین کند. در حالی که این کلاس از طریق فرآیند درمان طولانی مدت ادامه می یابد، هیچ کس در مدرسه از زندگی سابق دردناک باچیر آگاه نیست؛ نه اینکه او در هر لحظه تحت رنج و لعنت قرار می گیرد. باچیر لازار که از بازی Evelyne de la Cheneliere اقتباس شده است، برخورد بین دو دنیای دور و قدرت بیان خود را نشان می دهد. فیلیپ فالاردو با استفاده از حساسیت و طنز بزرگ، به دنبال یک مرد فروتن است که آماده است تا از دست دادن خود فراتر رود تا کودکان را فراتر از سکوت و تابو مرگ همراهی کند.
Bachir Lazhar, an Algerian immigrant, is hired to replace an elementary school teacher who died tragically. While the class goes through a long healing process, nobody in the school is aware of Bachir's painful former life; nor that he is at risk of being deported at any moment. Adapted from Evelyne de la Cheneliere's play, Bachir Lazhar depicts the encounter between two distant worlds and the power of self-expression. Using great sensitivity and humor, Philippe Falardeau follows a humble man who is ready to transcend his own loss in order to accompany children beyond the silence and taboo of death.

دانلود زیرنویس فارسی Monsieur Lazhar 2011 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Monsieur Lazhar 2011

نسخه هماهنگ با BluRay ، DVD اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/09)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Monsieur Lazhar 2011

دانلود زیرنویس فارسی Monsieur Lazhar

 

فیلم Monsieur Lazhar ( Monsieur Lazhar ) محصول سال 2011 (1391) میباشد که توسط Philippe Falardeau در کشور Canada ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.5/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: در یک مدرسه دولتی عمومی مونترال، یک مهاجر الجزایر استخدام شده است تا یک معلم مردمی را که در کلاس درس خودکشی کرده است، جایگزین کند. در حالی که به دانش آموزان کمک می کند تا با غم و اندوه خود مقابله کنند، اخباری که اخیرا به خود می گیرد، نشان داده می شود

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.