دانلود زیرنویس فارسی Miss Pettigrew Lives for a Day 2008

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :خانم جان Pettigrew روز
  • مدت زمان :1ساعت 32دقیقه محصول :UK
  • کارگردان :Bharat Nalluri نویسنده :David Magee , Simon Beaufoy , Focus Features , Kudos Productions Ltd. , Keylight Productions
  • امتیاز IMDB :7.1 رده سنی :-
  • ستارگان :Frances McDormand , Amy Adams , Ciarán Hinds
  • Fa
  • En
جنگ در لندن به عنوان دوشیزه پتیگری، یک ناهنجار ناتوان تهدید می کند، یک کارت مشتری را از آژانس خود تهیه می کند و خود را در خانه می گذارد. یک خواننده به نام دلسیا لافوس می خواهد یک وزیر امور اجتماعی را به عنوان او به دنبال یک نقش غرب غربی با خوابیدن با یک تولید کننده ناخوشایند در رختکن نیک، صاحب یک باشگاه شبانه اسرار آمیز که او نیز او را dallies. او مایکل، بازیکن پیانو او را نادیده می گیرد، او را دوست دارد و بلیط های نیویورک را در ملکه مریم دارد. کار خانم Pettigrew این است که اطمینان حاصل کنید که دلسیا این قسمت را دریافت میکند. بیش از 24 ساعت، خانم پتیگرو نیز برای کمک به یک مددکار بلندپروازانه و غیرقابل تصور، چیزهای جدیدی را با طراح لباس زیر زنانه اش، به همراه دارد. آیا دوشیزه پتیگرو خواستار او شده است؟
War threatens London as Miss Pettigrew, a destitute governess, filches a client's card from her agency and presents herself at the door. A singer named Delysia Lafosse wants a social secretary as she seeks a West End role by sleeping with a feckless producer in the bed of Nick, a smarmy nightclub owner with whom she also dallies. She ignores Michael, her piano player, who loves her and has tickets for New York on the Queen Mary. Miss Pettigrew's job is to make sure Delysia gets the part. Over 24 hours, Miss Pettigrew is also called upon to help an ambitious and unfaithful fashion editor patch things up with her older fiancé, a lingerie designer. Has Miss Pettigrew found her calling?

دانلود زیرنویس فارسی Miss Pettigrew Lives for a Day 2008 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم خانم جان Pettigrew روز 2008

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/09)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Miss Pettigrew Lives for a Day 2008

دانلود زیرنویس فارسی Miss Pettigrew Lives for a Day

 

فیلم Miss Pettigrew Lives for a Day ( خانم جان Pettigrew روز ) محصول سال 2008 (1386) میباشد که توسط Bharat Nalluri در کشور UK ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.1/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: گینرو پتیگری، مدافع متوسط ساله در لندن، متوجه می شود که خود را ناعادلانه از کارش اخراج می کند. تلاش برای به دست آوردن اشتغال جدید او را به جهان پر زرق و برق و سرگردان سوگوار اجتماعی یک بازیگر و خواننده آمریکایی، دلیسا Lafosse.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.