دانلود زیرنویس فارسی Lee Daniels’ The Butler 2013

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :لی دانیلز باتلر
  • مدت زمان :2ساعت 12دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Lee Daniels نویسنده :Danny Strong , Wil Haygood , Follow Through Productions , Salamander Pictures , Laura Ziskin Productions
  • امتیاز IMDB :7.2 رده سنی :12
  • ستارگان :Forest Whitaker , Oprah Winfrey , John Cusack
  • Fa
  • En
سیسیل گینس پسری بود که در دهه 1920 به عنوان یک خدمتکار خانگی برای خانواده سفیدپوست که به طور معمول او را نابود کرد، بزرگ شد. در نهایت خود را به عنوان خود انتخاب می کند، سیسیل به عنوان یک مهمان هتل از چنین کارآیی و انطباق در دهه 1950 تبدیل می شود که او در کاخ سفید به عنوان یک سرپوشیده می شود. در آنجا، سیسیل در طول چند دهه، به عنوان شاهد منفعل از تاریخ، با جنبش حقوق مدنی آمریکایی دست به گریبان است، حتی در حالی که خانواده اش از مشکلات خودش، در بسیاری از رؤسای جمهور ایالات متحده در طول دهه ها خدمت می کنند. به عنوان همسرش، گلوریا، با اعتیاد و مبارزه با اعتیاد او و فرزند ارشدش مبارزه می کند، لوئیس، برای یک جهان درست تلاش می کند، سیسیل باید تصمیم بگیرد که آیا او باید به شیوه خود اقدام کند.
Cecil Gaines was a sharecropper's son who grew up in the 1920s as a domestic servant for the white family who casually destroyed his. Eventually striking out on his own, Cecil becomes a hotel valet of such efficiency and discreteness in the 1950s that he becomes a butler in the White House itself. There, Cecil would serve numerous US Presidents over the decades as a passive witness of history with the American Civil Rights Movement gaining momentum even as his family has troubles of its own. As his wife, Gloria, struggles with her addictions and his defiant eldest son, Louis, strives for a just world, Cecil must decide whether he should take action in his own way.

دانلود زیرنویس فارسی Lee Daniels' The Butler 2013 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم لی دانیلز باتلر 2013

نسخه هماهنگ با BluRay ، DVD ، BRRip اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/05)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Lee Daniels' The Butler 2013

دانلود زیرنویس فارسی Lee Daniels' The Butler

 

فیلم Lee Daniels' The Butler ( لی دانیلز باتلر ) محصول سال 2013 (1392) میباشد که توسط Lee Daniels در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.2/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: همانطور که سسیل گینس در دوران حکومت خود به عنوان یک قصابی در کاخ سفید در هشت ریاست جمهوری در اختیار دارد، جنبش حقوق مدنی، ویتنام و دیگر رویدادهای مهم بر زندگی، خانواده و جامعه آمریکایی تاثیر می گذارد.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.