دانلود زیرنویس فارسی Kill the Messenger 2014

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :کشتن پيامبر
  • مدت زمان :1ساعت 52دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Michael Cuesta نویسنده :Peter Landesman , Gary Webb , Sierra / Affinity , Bluegrass Films , The Combine
  • امتیاز IMDB :7.0 رده سنی :12
  • ستارگان :Jeremy Renner , Robert Patrick , Jena Sims
  • Fa
  • En
بر اساس داستان واقعی روزنامه نگار گری وب. این فیلم در اواسط دهه 1990 اتفاق می افتد، زمانی که Webb نقش گذشته سیا را در وارد کردن مقادیر زیادی کوکائین به ایالات متحده کشف کرد که در نقاط مختلف گتوی در سراسر کشور به شدت فروش پیدا کرد تا پول برای ارتش شورشی نیکاراگوئن کنتراس به دست آورد. به رغم فشار عظیم، Webb تصمیم گرفت تا این داستان را دنبال کند و با شواهدش به طور عمومی منتشر شد و سریال «Dark Alliance» را منتشر کرد. درنتیجه او یک کمپین خشونت آمیز خشن را که توسط سیا انجام شده بود تجربه کرد. در آن زمان Webb خود را از دفاع از تمامیت خود، خانواده اش و زندگی اش پیدا کرد.
Based on the true story of journalist Gary Webb. The film takes place in the mid-1990s, when Webb uncovered the CIA's past role in importing huge amounts of cocaine into the U.S. that was aggressively sold in ghettos across the country to raise money for the Nicaraguan Contras' rebel army. Despite enormous pressure not to, Webb chose to pursue the story and went public with his evidence, publishing the series "Dark Alliance". As a result he experienced a vicious smear campaign fueled by the CIA. At that point Webb found himself defending his integrity, his family, and his life.

دانلود زیرنویس فارسی Kill the Messenger 2014 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم کشتن پيامبر 2014

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/27)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Kill the Messenger 2014

دانلود زیرنویس فارسی Kill the Messenger

 

فیلم Kill the Messenger ( کشتن پيامبر ) محصول سال 2014 (1394) میباشد که توسط Michael Cuesta در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.0/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: بر اساس داستان واقعی روزنامه نگار گری وب. این فیلم در اواسط دهه 1990 اتفاق می افتد، زمانی که Webb نقش گذشته سیا را در وارد کردن مقادیر زیادی کوکائین به ایالات متحده کشف کرد که در نقاط مختلف گتوی در سراسر کشور به شدت فروش پیدا کرد تا پول برای ارتش شورشی نیکاراگوئن کنتراس به دست آورد. با وجود فشار عظیم، Webb تصمیم گرفت تا این داستان را دنبال کند و با شواهدش به سراغش آمد و سریال «Dark Alliance» را منتشر کرد. درنتیجه او یک کمپین خشونت آمیز خشن را که توسط سیا انجام شده بود تجربه کرد. در آن زمان Webb خود را از دفاع از تمامیت خود، خانواده اش و زندگی اش پیدا کرد.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.