دانلود زیرنویس فارسی Jasper Jones 2017

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :جاسپر جونز
  • مدت زمان :1ساعت 45دقیقه محصول :Australia
  • کارگردان :Rachel Perkins نویسنده :Shaun Grant , Craig Silvey , Porchlight Films , Bunya Productions
  • امتیاز IMDB :6.6 رده سنی :-
  • ستارگان :Toni Collette , Hugo Weaving , Angourie Rice
  • Fa
  • En
JASPER JONES داستان جدیدی درباره چارلی بوککتین، پسر 14 ساله کتابفروشی است. در شب که جاسپر جونز، ناآرامی مخلوطی در شهر، او را مرده جوان لورا ویشنارت، زندگی چارلی برای همیشه تغییر کرده است. چارلی با این راز و اعتقاد به اینکه جاسپر بیگناه است، اعتقاد دارد، برای رسیدن به قاتل واقعی به یک سفر خطرناک می پیوندد. چارلی بیش از تعطیلات تابستان تابستانه سال 1969 را شکست می دهد، چارلی نژادپرستان محلی را شکست می دهد، با شکستن والدینش مواجه می شود و در عاشق شدن پاشنه ها می افتد، زیرا او می داند که به معنای واقعی شجاعانه است.
JASPER JONES is a coming of age story about Charlie Bucktin, a bookish boy of 14. On the night that Jasper Jones, the town's mixed race outcast shows him the dead body of young Laura Wishart, Charlie's life is changed forever. Entrusted with this secret and believing Jasper to be innocent, Charlie embarks on a dangerous journey to find the true killer. Set over the scorching summer holidays of 1969, Charlie defeats the local racists, faces the breakup of his parents and falls head over heels in love as he discovers what it means to be truly courageous.

دانلود زیرنویس فارسی Jasper Jones 2017 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم جاسپر جونز 2017

نسخه هماهنگ با BluRay ، BRRip اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(1397/02/26)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Jasper Jones 2017

دانلود زیرنویس فارسی Jasper Jones

 

فیلم Jasper Jones ( جاسپر جونز ) محصول سال 2017 (1395) میباشد که توسط Rachel Perkins در کشور Australia ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 6.6/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: JASPER JONES داستان جدیدی درباره چارلی بوککتین، پسر 14 ساله کتابفروشی است. در شب که جاسپر جونز، ناآرامی مخلوطی در شهر، او را مرده جوان لورا ویشنارت، زندگی چارلی برای همیشه تغییر کرده است. چارلی با این راز و اعتقاد به اینکه جاسپر بیگناه است، اعتقاد دارد، برای رسیدن به قاتل واقعی به یک سفر خطرناک می پیوندد. چارلی بیش از تعطیلات تابستان تابستانه سال 1969 را شکست می دهد، چارلی نژادپرستان محلی را شکست می دهد، با شکستن والدینش مواجه می شود و در عاشق شدن پاشنه ها می افتد، زیرا او می داند که به معنای واقعی شجاعانه است.

  

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.