دانلود زیرنویس فارسی Housebound 2014

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :Housebound
  • مدت زمان :1ساعت 47دقیقه محصول :New Zealand
  • کارگردان :Gerard Johnstone نویسنده :Gerard Johnstone , Semi-Professional
  • امتیاز IMDB :6.8 رده سنی :16
  • ستارگان :Morgana O'Reilly , Rima Te Wiata , Glen-Paul Waru
  • Fa
  • En
کایلی باکنل مجبور به بازگشت به خانه ای است که در زمانی که دادگاه او را در خانه بازداشت کرد، بزرگ شد. مجازات او با این واقعیت که او باید با مادرش مریام - بیببرموت خوبی که معتقد است که خانه خالی از سکنه است، بسیار مؤثر است. کایلی خرافات میریام را به عنوان چیزی بیش از یک حواس پرتی از زندگی اشغال شده توسط سبزیجات پخته شده و شایعات کوچک شهر رد می کند. با این حال، هنگامی که او نیز در معرض نگرانی های ناراحت کننده و عصبانیت های عجیب و غریب در شب می شود، او شروع به تعجب می کند که آیا او تصور بیش از حد خود را به ارث برده یا در واقع خانه را در معرض یک روحیه خصمانه قرار داده است که کمتر از اینکه در مورد آرایش جدید زندگی شاد باشد.
Kylie Bucknell is forced to return to the house she grew up in when the court places her on home detention. Her punishment is made all the more unbearable by the fact she has to live there with her mother Miriam - a well-intentioned blabbermouth who's convinced that the house is haunted. Kylie dismisses Miriam's superstitions as nothing more than a distraction from a life occupied by boiled vegetables & small-town gossip. However, when she too becomes privy to unsettling whispers & strange bumps in the night, she begins to wonder whether she's inherited her overactive imagination, or if the house is in fact possessed by a hostile spirit who's less than happy about the new living arrangement.

دانلود زیرنویس فارسی Housebound 2014 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Housebound 2014

نسخه هماهنگ با BluRay ، Web DL ، DVD اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/26)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Housebound 2014

دانلود زیرنویس فارسی Housebound

 

فیلم Housebound ( Housebound ) محصول سال 2014 (1393) میباشد که توسط Gerard Johnstone در کشور New Zealand ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 6.8/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: یک زن جوان مجبور است پس از اینکه تحت بازداشت خانگی قرار گرفت، مجبور به بازگشت به دوران کودکی اش می شود، جایی که او مظنون به این می شود که چیزی بد باشد.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.