دانلود زیرنویس فارسی Goodbye World 2013

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :بدرود جهان
  • مدت زمان :1ساعت 39دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Denis Henry Hennelly نویسنده :Sarah Adina Smith , Denis Henry Hennelly , Gather Films , Picturesque Films
  • امتیاز IMDB :5.5 رده سنی :-
  • ستارگان :Adrian Grenier , Kid Cudi , Mckenna Grace
  • Fa
  • En
جیمز و لیلی، از جامعه جدا شده اند، زندگی می کنند از شبکه، دختر جوان خود را در یک پایه راحتی و پایداری بالا می برد. هنگامی که یک متن تودهای اسرارآمیز راه خود را در سرتاسر کشور به وجود میآورد، باعث ایجاد یک انفجار، حمله آخرالزمانی به شبکه سایبری، انتقال خانه آنها از اواسط مدرن محافظت شده به قلعه برای دوستان قدیمی است که در خانه خود برای حفاظت و جامعه حضور دارند. همجوشی غیر منتظره با فراوانی و احترام، که به طور سخاوتمندانه توسط شراب آلی و علف های هرز افزایش یافته است، به شدت تحت تأثیر تنش های گذشته، زلزله های ماندگار و تهدید یک نظم جهانی جدید محلی قرار می گیرد. کارگردان دنیس هنری هنیلی، مدافع مقابله با موانع تنش زا با ریزه کاری، نشان می دهد آینده ای که ایدئولوژی در هر منطقه منفجر می شود.
James and Lily, estranged from society, live off the grid, raising their young daughter in a cocoon of comfort and sustainability. When a mysterious mass text ripples its way across the country, triggering a crippling, apocalyptic cyber attack, their home transitions from sheltered modern oasis to a fortress for the estranged old friends that show up at their door for protection and community. The unexpected reunion--abundant with revelry and remembrances, generously enhanced by organic wine and weed--is quickly undermined by the slights of the past, the spark of lingering flirtations and the threat of a locally grown new world order. Balancing tense confrontations with slivers of levity, director Denis Henry Hennelly pinpoints a future where ideology explodes into action in every area.

دانلود زیرنویس فارسی Goodbye World 2013 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم بدرود جهان 2013

نسخه هماهنگ با BluRay ، Web DL اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/05)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Goodbye World 2013

دانلود زیرنویس فارسی Goodbye World

 

فیلم Goodbye World ( بدرود جهان ) محصول سال 2013 (1393) میباشد که توسط Denis Henry Hennelly در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 5.5/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: هنگامی که یک حمله تروریستی مرموز باعث ایجاد هرج و مرج در شهرها می شود، یک گروه از دوستان در کابین اطراف خود پناه می گیرند. اما چالش های زندگی در جهان پس از آخرالزمان به زودی آسیب های خود را در روابط درون گروه می شود.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.