دانلود زیرنویس فارسی Detachment 2011

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :جدا
  • مدت زمان :1ساعت 38دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Tony Kaye نویسنده :Carl Lund , Paper Street Films , Appian Way , Kingsgate Films
  • امتیاز IMDB :7.7 رده سنی :12
  • ستارگان :Adrien Brody , Christina Hendricks , Marcia Gay Harden
  • Fa
  • En
انفصال یک لایحه ای از سه هفته در زندگی چندین معلم، مدرس و دانش آموز دبیرستانی است که از طریق یک معلم جایگزین به نام هنری بارت (Henry Barthes) است. هنری از مدرسه به مدرسه میرود و دانش را در اختیار میگذارد، اما هرگز به اندازه کافی بلند نمیشود تا شکل ظاهری وابستگی ذهنی را شکل دهد. یک حرفه ای کامل برای کسی که به دنبال پنهان کردن در باز است. یک روز هنری به انتصاب بعدی خود می رسد. پس از ورود به این مدرسه خاص، یک زن رازآمیز عاطفی در سه زن بیدار شده است. یک دختر به نام مردیت در اولین دوره خود. یک معلم همکار خانم مادینسون و یک هوادار خیابانی به نام اریکا، که هنری شخصا از خیابان ها پناهگاه کوتاهی می دهد. هر یک از این زنان، مانند هنری، در تلاش برای زندگی و مرگ برای پیدا کردن زیبایی در جهان به ظاهر بی رحمانه و غیرمسلح هستند.
Detachment is a chronicle of three weeks in the lives of several high school teachers, administrators and students through the eyes of a substitute teacher named Henry Barthes. Henry roams from school to school, imparting modes of knowledge, but never staying long enough to form any semblance of sentient attachment. A perfect profession for one seeking to hide out in the open. One day Henry arrives at his next assignment. Upon his entry into this particular school, a secret world of emotion is awakened within him by three women. A girl named Meredith in his first period. A fellow teacher Ms. Madison, and a street hooker named Erica, whom Henry has personally granted brief shelter from the streets. Each one of these women, like Henry, are in a life and death struggle to find beauty in a seemingly vicious and loveless world.

دانلود زیرنویس فارسی Detachment 2011 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم جدا 2011

نسخه هماهنگ با BluRay ، DVD اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/26)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Detachment 2011

دانلود زیرنویس فارسی Detachment

 

فیلم Detachment ( جدا ) محصول سال 2011 (1392) میباشد که توسط Tony Kaye در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.7/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: یک معلم جایگزین که از کلاس به کلاس درس رانده می شود، در طول آخرین انتصاب، ارتباطی با دانش آموزان و معلمان پیدا می کند.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
دانلود زیرنویس فارسی Detachment 2011
3.6 از 5 رای
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.