دانلود زیرنویس فارسی فیلم Chum thaang rot fai phii 2007

  • زبان :Thai کیفیت :DVD,WEBRip
  • فرمت :SRT نام فیلم :Chum tang roth phi phi
  • مدت زمان :88دقیقه محصول :Thailand
  • کارگردان :Sukhum Mathawanit نویسنده :Sukhum Mathawanit
  • امتیاز IMDB :3.5 از 267 رای رده سنی :-
  • ستارگان :Kett Thantup , Savika Chaiyadej , Sura Theerakon
  • Fa
  • En
پنج نوجوانان: شوخی (رهبر باند)، آکس دات کام، Mued Nunkie، کای دهان بزرگ و ژوئن، به طرزی غرق در یک مهد کودک غارت می کنند. در طی تعقیب پلیس، ماشین خود را از بین می برد و به یک فروشگاه کوچک سقوط می کند. این باند از ماشین خارج می شود و صاحب مغازه به عنوان یک گروگان گرفته شده است. آنها به یک قطار قطار فرار می کنند. آنها قصد دارند شب را صبر کنند تا بعد از آن بتوانند غارت ها را تقسیم کنند و راه های جداگانه ای شان را به دست بگیرند. به طور غیر منتظره، تمام این مسافران جدید قطار بسیار غنی هستند. شوخی فرصتی برای جلب رضایت مسافران بیشتر می کند. همانطور که او در حال سرقت از سرقت بود، ناگهان هیچ کس آنجا نبود. شوکه کننده شوکه شده متوجه شد که او و دوستانش دیگر زنده نیستند و مسافران همه ارواح هستند. به نظر می رسد که روح مسافران را به قضاوت نهایی خود می برد.

دانلود زیرنویس فارسی Chum thaang rot fai phii 2007 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Chum tang roth phi phi 2007

 Persian subtitles for Chum thaang rot fai phii 2007

نسخه هماهنگ با DVD ، WEBRip اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(1399/01/11)، قرار گرفت

 

فیلم Chum thaang rot fai phii ( Chum tang roth phi phi ) محصول سال 2007 ( 1386 ) میباشد که توسط Sukhum Mathawanit در کشور Thailand ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 3.5/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: پنج نوجوان: جوک (رهبر باند) ، transvestite Ake ، Mued junkie ، کای دهان بزرگ و ژوئن ، بی رحمانه مهد کودک را سرقت می کنند. در حین تعقیب و گریز پلیس ، خودروی فراری آنها در یک مغازه کوچک تصادف و تصادف کرد. این باند از ماشین خارج می شود و صاحب مغازه را به عنوان گروگان گرفته می شود. آنها در یک کالسکه قطار خالی فرار می کنند. آنها قصد دارند در آنجا شب منتظر بمانند که پس از آن بتوانند غارت را تقسیم کرده و راههای جداگانه خود را طی کنند. بطور غیر منتظره ، همه مسافران این قطار جدید بسیار غنی هستند. جوک با سرقت مسافر فرصتی برای کسب درآمد بیشتر می یابد. در حالی که او قصد داشت با سرقت شروع کند ، ناگهان هیچ کس در آنجا نبود. شوک تکان دهنده متوجه شد که او و دوستانش دیگر زنده نیستند و مسافران همه ارواح هستند. به نظر می رسد که ارواح مسافران را به داوری نهایی خود سوق می دهد.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.