دانلود زیرنویس فارسی ChickLit 2016

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :ChickLit
  • مدت زمان :1ساعت 36دقیقه محصول :UK
  • کارگردان :Tony Britten نویسنده :Oliver Britten , Tony Britten , Capriol Films , Coach House Films
  • امتیاز IMDB :4.5 رده سنی :-
  • ستارگان :Christian McKay , Dakota Blue Richards , Caroline Catz
  • Fa
  • En
ChickLit یک نمایش کمدی در مورد چهار پسر است که سعی در نجات دادن میهمان محلی خود از بستن دارند. آنها گروه جوجه را روشن می کنند و یا به طور خاص یک & quot؛ پخش مومیایی & quot؛ رمان، به سبک "پنجاه سایه خاکستری" و آن را می شکند. تنها نکته این است که ناشر اصرار دارد که زن جوان "quot؛ نویسنده" مطبوعات و تبلیغات است. بچه ها باید دخالت خود را یک راز نگه دارند و بنابراین نقش بازیگر نقش مکالمه ای را بازی می کنند و " بخشی از نویسنده. این منجر به تبدیل شدن به ستاره در فیلم کتاب می شود. جداول به بچه ها تبدیل می شوند، و او در کنترل است، آنها را با چشم انداز افتضاح که نیاز به مخفیانه رونق رمان های جنسی را در آینده قابل پیش بینی است.
ChickLit is a comedy drama about four guys trying to save their local pub from closing down. They group write a chick lit, or more specifically a "mummy *" novel, in the style of "Fifty Shades of Grey", and it gets snapped up. The only snag, is that the publisher insists that the young female "author" does press and publicity. The guys have to keep their involvement a secret, and so engage an out of work actress to "role play" the part of the author. This leads to her becoming the star in the film of the book. The tables are turned on the guys, and she is in control, leaving them with the awful prospect of having to secretly churn out sex novels for the foreseeable future.

دانلود زیرنویس فارسی ChickLit 2016 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم ChickLit 2016

نسخه هماهنگ با BluRay، Web DL، DVD، HDTV، WEBRip، BRRip بزودی اضافه خواهد شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(1397/02/12)، قرار گرفت

 Persian subtitles for ChickLit 2016

دانلود زیرنویس فارسی ChickLit

 

فیلم ChickLit ( ChickLit ) محصول سال 2016 (1395) میباشد که توسط Tony Britten در کشور UK ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 4.5/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: ChickLit یک نمایش کمدی در مورد چهار پسر است که سعی در نجات دادن میهمان محلی خود از بستن دارند. آنها گروه جوجه را روشن می کنند، یا به طور خاص یک رمان "پورنو مومیایی"، به سبک "پنجاه سایه خاکستری"، و آن را می شود تکه تکه. تنها نکته این است که ناشر اصرار دارد که «نویسنده» زن جوان مطبوعات و تبلیغات را مطرح کند. بچه ها باید دخالت خود را یک راز نگه دارند و بنابراین از یک بازیگر نقش مکمل بازی می کنند تا بخشی از نویسنده را "نقش بازی کنند". این منجر به تبدیل شدن به ستاره در فیلم کتاب می شود. جداول به بچه ها تبدیل می شوند، و او در کنترل است، آنها را با چشم انداز افتضاح که نیاز به مخفیانه رونق رمان های جنسی را در آینده قابل پیش بینی است.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.