دانلود زیرنویس فارسی Cameraperson 2016

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :Cameraperson
  • مدت زمان :1ساعت 42دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Kirsten Johnson نویسنده :Doris Baizley , Lisa Freedman , Big Mouth Productions , Fork Films
  • امتیاز IMDB :7.4 رده سنی :-
  • ستارگان :Kirsten Johnson , Roger Phenix
  • Fa
  • En
مسابقه بوکس در بروکلین؛ زندگی در بوسنی و هرزگوین پس از جنگ؛ روال روزانه ماما نیجریه؛ یک لحظه خانواده صمیمی در خانه: این صحنه ها و دیگران به Cameraperson، بافته شده از فیلم های جمع آوری شده در طول بیست و پنج ساله کار فیلمبردار فیلمنامه کیرستن جانسون جمع شده است. جانسون از طریق مجموعه ای از ترکیبات اپیزودیک، روابط بین سازندگان تصویر و افراد آنها، تنش بین عینیت و مداخله دوربین و تعامل پیچیده واقعیت ناپایدار و داستان روایت را بررسی می کند. کامبرپرسون یک کار هیبریدی است که مستند، زندگینامه و نظریه اخلاقی را در بر میگیرد، هر دو نگاه اجمالی به یک سفر فردی فیلمساز و بررسی دقیق از آنچه که به معنای آموزش دوربین در جهان است.
A boxing match in Brooklyn; life in postwar Bosnia and Herzegovina; the daily routine of a Nigerian midwife; an intimate family moment at home: these scenes and others are woven into Cameraperson, a tapestry of footage collected over the twenty-five-year career of documentary cinematographer Kirsten Johnson. Through a series of episodic juxtapositions, Johnson explores the relationships between image makers and their subjects, the tension between the objectivity and intervention of the camera, and the complex interaction of unfiltered reality and crafted narrative. A hybrid work that combines documentary, autobiography, and ethical inquiry, Cameraperson is both a moving glimpse into one filmmaker's personal journey and a thoughtful examination of what it means to train a camera on the world.

دانلود زیرنویس فارسی Cameraperson 2016 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Cameraperson 2016

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/05)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Cameraperson 2016

دانلود زیرنویس فارسی Cameraperson

 

فیلم Cameraperson ( Cameraperson ) محصول سال 2016 (1395) میباشد که توسط Kirsten Johnson در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.4/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: کیرستن جانسون نقش اصلی خود را در پشت دوربین نشان می دهد و در طول دهه ها در سراسر جهان به فیلم های عظیم تبدیل شده است. آنچه که ظاهر می شود یک خاطره بصری جسورانه و یک بازنگری بازتاب از قدرت دوربین است.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.