دانلود زیرنویس فارسی Brendan und das Geheimnis von Kells 2009

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :برندن و داس Geheimnis فون Kells
  • مدت زمان :1ساعت 11دقیقه محصول :France
  • کارگردان :Tomm Moore , Nora Twomey نویسنده :Tomm Moore , Fabrice Ziolkowski , Les Armateurs , Vivi Film , Cartoon Saloon
  • امتیاز IMDB :7.7 رده سنی :6
  • ستارگان :Evan McGuire , Brendan Gleeson , Mick Lally
  • Fa
  • En
جوان برندن در دوران قرون وسطایی دور افتاده تحت محاصره حملات وحشیانه زندگی می کند. اما یک زندگی جدید از ماجراجویی، زمانی که یک روشنفکر مشهور مشهور از جزیره یونا وارد یک کتاب باستانی اما ناتمام می کند، پر از خرد و قدرت است. برای کمک به تکمیل کتاب جادویی، برندان باید بر عمیق ترین ترس خود در مورد تلاش خطرناک غلبه کند که او را به جنگل مسحور می کند که در آن مخلوقات افسانه ای پنهان می شوند. اینجا است که او با پری Aisling، یک دختر گرگ وحشی مرموز، که به او در طول راه کمک می کند، ملاقات می کند. اما با پایان دادن به بربریان، عزم برندان و دیدگاه هنری تاریکی را روشن می کند و نشان می دهد که روشنگری بهترین تأثیر در برابر بد است.
Young Brendan lives in a remote medieval outpost under siege from barbarian raids. But a new life of adventure beckons when a celebrated master illuminator arrives from the isle of Iona carrying an ancient but unfinished book, brimming with secret wisdom and powers. To help complete the magical book, Brendan has to overcome his deepest fears on a dangerous quest that takes him into the enchanted forest where mythical creatures hide. It is here that he meets the fairy Aisling, a mysterious young wolf-girl, who helps him along the way. But with the barbarians closing in, will Brendan's determination and artistic vision illuminate the darkness and show that enlightenment is the best fortification against evil?

دانلود زیرنویس فارسی Brendan und das Geheimnis von Kells 2009 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم برندن و داس Geheimnis فون Kells 2009

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/26)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Brendan und das Geheimnis von Kells 2009

دانلود زیرنویس فارسی Brendan und das Geheimnis von Kells

 

فیلم Brendan und das Geheimnis von Kells ( برندن و داس Geheimnis فون Kells ) محصول سال 2009 (1387) میباشد که توسط Tomm Moore , Nora Twomey در کشور France ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.7/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: یک پسر جوان در ناحیه دور افتاده قرون وسطایی تحت محاصره از حملات وحشیانه، زمانی که یک برجسته برجسته برجسته با یک کتاب باستانی می آید و با خرد و قدرت های مخفی می آید، به ماجراجویی می پیوندد.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.