دانلود زیرنویس فارسی Black Bread 2010

  • زبان :Catalan کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :نان سیاه
  • مدت زمان :1ساعت 48دقیقه محصول :Spain
  • کارگردان :Agustí Villaronga نویسنده :Emili Teixidor , Agustí Villaronga , Massa d'Or Produccions , Televisió de Catalunya (TV3)
  • امتیاز IMDB :7.0 رده سنی :-
  • ستارگان :Francesc Colomer , Marina Comas , Nora Navas
  • Fa
  • En
Andreu، در کودکی که متعلق به طرف از دست دادن است و در دوران سختی پس از جنگ سالاری در قلمرو کاتالان، جسد یک مرد و پسرش را در جنگل پیدا می کند. مقامات می خواهند پدرش مسئول مرگ باشد، اما آندریو تلاش می کند تا با پیدا کردن کسانی که واقعا آنها را کشت، به پدرش کمک کند. در این جستجو، آندرهو یک آگاهی اخلاقی را در برابر دنیایی از بزرگسالان که توسط دروغ ها تغذیه می کند، توسعه می دهد. به منظور زنده ماندن، او ریشه های خود را خیانت می کند و به پایان می رسد تا پیدا کردن هیولا که در درون او زندگی می کند.
In the harsh post-war years' Catalan countryside, Andreu, a child that belongs to the losing side, finds the corpses of a man and his son in the forest. The authorities want his father to be made responsible of the deaths, but Andreu tries to help his father by finding out who truly killed them. In this search, Andreu develops a moral consciousness against a world of adults fed by lies. In order to survive, he betrays his own roots and ends up finding out the monster that lives within him.

دانلود زیرنویس فارسی Black Bread 2010 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم نان سیاه 2010

نسخه هماهنگ با اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/05)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Black Bread 2010

دانلود زیرنویس فارسی Black Bread

 

فیلم Black Bread ( نان سیاه ) محصول سال 2010 (1389) میباشد که توسط Agustí Villaronga در کشور Spain ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 7.0/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: Andreu، در کودکی که متعلق به طرف از دست دادن است و در دوران سختی پس از جنگ سالاری در قلمرو کاتالان، جسد یک مرد و پسرش را در جنگل پیدا می کند. مقامات می خواهند پدرش مسئول مرگ باشد، اما آندریو تلاش می کند تا با پیدا کردن کسانی که واقعا آنها را کشت، به پدرش کمک کند. در این جستجو، آندرهو یک آگاهی اخلاقی را در برابر دنیایی از بزرگسالان که توسط دروغ ها تغذیه می کند، توسعه می دهد. به منظور زنده ماندن، او ریشه های خود را خیانت می کند و به پایان می رسد تا پیدا کردن هیولا که در درون او زندگی می کند.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.