دانلود زیرنویس فارسی Battle of the Damned 2013

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :نبرد بدا
  • مدت زمان :1ساعت 28دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Christopher Hatton نویسنده :Christopher Hatton , Compound B , Boku Films , Vividthree Productions
  • امتیاز IMDB :4.5 رده سنی :18
  • ستارگان :Dolph Lundgren , Melanie Zanetti , Matt Doran
  • Fa
  • En
پس از شیوع زامبی در آسیا، مزد مزدور ماکس گاتلینگ توسط یک صنعتگر ثروتمند که مسئولیت همه گیری این بیماری را بر عهده داشت، برای نجات دخترش جود با تیمش از یک شهر استخدام شد. حداکثر گروه خود را که توسط زامبی ها کشته شده است، از دست می دهد و تنها برای انجام تکالیف خود باقی می ماند. او جود می یابد و می آموزد که بازماندگان دیگر هستند؛ دوک، ریس، الویس، لین و آنا. او حاضر به فرار از تنهایی بدون دیگران و Duke و Elvis دستبند مکس در قطب قدرت به مرگ. با این حال، زمانی که رییس متوجه می شود که جودا باردار است و شهر بمب گذاری می شود، او حداکثر نجات را برای نجات جود نجات می دهد. سپس آنها گروهی از روبات ها را پیدا می کنند که زامبی ها را می کشند و Max برنامه های آنها را برای کمک به بازماندگان برای فرار از دست می دهند. آیا گروه موفق به فرار خواهند شد؟
After a zombie outbreak in Asia, the mercenary Major Max Gatling is hired by a wealthy industrialist that was the responsible for the pandemic to rescue his daughter Jude with his team from a city. Max loses his group that is killed by the zombies and stays alone to accomplish his assignment. He finds Jude and learns that there are other survivors; Duke, Reese, Elvis, Lynn and Anna. She refuses to flee alone without the others and Duke and Elvis handcuff Max on a power pole to die. However, when Reese discovers that Jude is pregnant and the city will be firebombed, he rescues Max to save Jude. Then they find a group of robots killing zombies and Max reprograms them to help the survivors to escape. Will the group succeed to escape?

دانلود زیرنویس فارسی Battle of the Damned 2013 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم نبرد بدا 2013

نسخه هماهنگ با BluRay ، DVD اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/04/05)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Battle of the Damned 2013

دانلود زیرنویس فارسی Battle of the Damned

 

فیلم Battle of the Damned ( نبرد بدا ) محصول سال 2013 (1392) میباشد که توسط Christopher Hatton در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 4.5/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: بعد از یک شیوع ویروسی مرگبار، حداکثر گاتلینگ، سرباز نظامی خصوصی، شماری از بازماندگان و گروهی از رباتها را در برابر ارتش آلوده هدایت می کند.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.