دانلود زیرنویس فارسی American Romance 2016

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :رمان آمریکایی
  • مدت زمان :1ساعت 26دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Zackary Adler نویسنده :Wes Laurie , Mei Melançon , Hub Media , Traverse Media
  • امتیاز IMDB :4.2 رده سنی :-
  • ستارگان :Nolan Gerard Funk , John Savage , Daveigh Chase
  • Fa
  • En
مجموعه ای از قتل های وحشتناک، قربانیان، همیشه زوج ها، در دیالوم های کلاژ عجیب و غریب با برش های مقوا و پیام های چاپی، پیام های کودکانه درباره قدرت فساد عشق محسوب می شوند. قاتل در حال سقوط است و FBI به دنبال یک راننده کامیون است. Emery Reed یک راننده کامیون طولانی است که پس از یک تصادف، همسرش را فلج کرده و پسرش را به خطر انداخت. نیویورک جف و کریسی زمان زندگی خود را تا زمانی که ماشین خود را در یک جاده روستایی در وسط هیچ جا نابود می شود. هنگامی که پرندگان عشق با راننده کامیون قاتل برخورد می کنند، یک سواری وحشی همه را به پرسش های ارزش واقعی عشق و عاشقانه آمریکایی می اندازد.
A series of horrifying murders, the victims, always couples, staged in bizarre collage dioramas with cardboard cutouts and scribbled, childlike messages about the corrupting power of love. The killer's on the loose, and the FBI is looking for a truck driver. Emery Reed is a long haul trucker disillusioned with the American Dream after an accident left his wife paralyzed and took the life of their son. Newlyweds Jeff and Krissy are having the time of their lives until their car breaks down on a rural road in the middle of nowhere. When the love birds collide with the forlorn truck driver, a wild ride leaves everyone questioning the true value of love and American Romance.

دانلود زیرنویس فارسی American Romance 2016 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم رمان آمریکایی 2016

نسخه هماهنگ با BluRay، Web DL، DVD، HDTV، WEBRip، BRRip بزودی اضافه خواهد شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(1397/02/13)، قرار گرفت

 Persian subtitles for American Romance 2016

دانلود زیرنویس فارسی American Romance

 

فیلم American Romance ( رمان آمریکایی ) محصول سال 2016 (1395) میباشد که توسط Zackary Adler در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 4.2/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: مجموعه ای از قتل های وحشتناک، قربانیان، همیشه زوج ها، در دیالوم های کلاژ عجیب و غریب با برش های مقوا و پیام های چاپی، پیام های کودکانه درباره قدرت فساد عشق محسوب می شوند. قاتل در حال سقوط است و FBI به دنبال یک راننده کامیون است. Emery Reed یک راننده کامیون طولانی است که پس از یک تصادف، همسرش را فلج کرده و پسرش را به خطر انداخت. نیویورک جف و کریسی زمان زندگی خود را تا زمانی که ماشین خود را در یک جاده روستایی در وسط هیچ جا نابود می شود. هنگامی که پرندگان عشق با راننده کامیون قاتل برخورد می کنند، یک سواری وحشی همه را به پرسش های ارزش واقعی عشق و عاشقانه آمریکایی می اندازد.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.