دانلود زیرنویس فارسی Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day 2014

  • زبان :English کیفیت :همه کیفیت ها
  • فرمت :SRT نام فیلم :الکساندر و روز وحشتناک و وحشتناک و خوب، خیلی بد
  • مدت زمان :1ساعت 21دقیقه محصول :USA
  • کارگردان :Miguel Arteta نویسنده :Rob Lieber , Rob Lieber , Walt Disney Pictures , 21 Laps Entertainment , Jim Henson Company, The
  • امتیاز IMDB :6.2 رده سنی :-
  • ستارگان :Steve Carell , Jennifer Garner , Ed Oxenbould
  • Fa
  • En
برای الکساندر کوپر 12 ساله، روزمره روز بدی است. و خانواده اش فکر می کند که احمقانه است زیرا روزی بدی ندارند. در روز قبل از جشن تولد 12 سالگی، او می آموزد که یک پسر دیگر یک حزب از خود دارد و هر کس به آن می رود. و یک بچه دیگر او را آنلاین می کند. بنابراین در نیمه شب از تولد او، او می خواهد که تمام خانواده اش می توانند یک روز بد داشته باشند. و چیزهایی که برای همه ی خانواده ها بد می شود، اتومبیل مادرش شکسته شده است، به طوری که آنها باید یک ماشین را به اشتراک بگذارند، خواهر او سرد است و باید برادرش برادرش باشد، امیدوار است که مجوز رانندگی خود را دریافت کند و دوست دخترش را بیاورد او باید با جنجالی دوست دخترش مقابله کند و نتواند مجوز خود را دریافت کند، مادرش در کار است که می تواند برای او هزینه داشته باشد و پدرش که مصاحبه شغلی دارد برادر کوچکترش را با او بیاورد، پستانک او شکسته است و نمی تواند گریه کند. الکس احساس مسئولیت می کند
For 12 year old Alexander Cooper, everyday is a bad day. And his family thinks he's being silly because they never have a bad day. On the day before his 12th birthday party, he learns that another boy is having a party of his own and everyone is going to it. And another kid punks him online. So at midnight of his birthday, he wishes that his whole family can have a bad day. And things for the whole family go bad, his mom's car is broken so they have to share a car, his sister has a cold and has to go on stage, his older brother, who's hoping to get his driver's license and to bring his girlfriend to the prom, has to deal with his girlfriend's snootiness and fails to get his license, his mom has a crisis at work which could cost her her job, and his dad who has a job interview has to bring his younger brother with him but because his pacifier is broken he can't stop crying. Alex feels responsible.

دانلود زیرنویس فارسی Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day 2014 برای همه کیفیت ها با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم الکساندر و روز وحشتناک و وحشتناک و خوب، خیلی بد 2014

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ امروز(2018/03/26)، قرار گرفت

 Persian subtitles for Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day 2014

دانلود زیرنویس فارسی Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

 

فیلم Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day ( الکساندر و روز وحشتناک و وحشتناک و خوب، خیلی بد ) محصول سال 2014 (1394) میباشد که توسط Miguel Arteta در کشور USA ساخته و اکران شده است. این فیلم تاکنون امتیاز 6.2/10 از سمت منتقدین کسب کرده است.

 

خلاصه فیلم: روز اسکندر با صمغ در موهایش گیر می شود و به دنبال آن فاجعه های بیشتری می رود. با این حال، او از خانواده اش همدردی کمتری پیدا می کند و شروع به تعجب می کند که آیا چیزهای بد آن فقط به او، مادر، پدر، برادر و خواهرش اتفاق می افتد - که همه خود را از طریق وحشتناک، وحشتناک، خوب و روز بسیار بدی زندگی می کنند.

 

 

Important: This Site Is For Downloading Persian Subtitles Only

توجه: برای دانلود زیرنویس، روی لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

 

 

دانلود زیرنویس فارسی برای همه کیفیت ها یکجا

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.